تاریخ درج خبر : 1393/04/29
کد خبر : ۳۰۲۰۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

محمدی تبار: در مورد صحت مطلب فوق به حکم انصاف، سخنی نمی‌گویم +پاسخ سایت استان

سایت استان: در پی انتشار خبری با عناون ” «چرا جان ۵ نفر را به خطر بیاندازم؟ چون با معاون استاندار طرفی» در سایت استان، آقای محمدی تبار جوابیه ای را ارسال کرده است که عیناً منتشر می شود:

بنام خداوند قلم
بسیار خرسندم که در استان ما رسانه‌ها و خبرنگارانی هستند که بر کار و رفتار مدیران و مسئولان نظارت و دقت دارند و آنها را به نقد و پاسخگویی می‌کشانند. این مایه نشاط و زمینه تعالی استان خواهد بود. تشکر می‌کنم از مدیر محترم سایت وزین استان که با ذکاوت خاص! در انجام رسالت مطبوعاتی خویش به این موضوع پرداختند و در این ماه مبارک رمضان که فصل تزکیه روح و کنترل نفس است تلنگری به حقیر وارد آوردند که بیشتر در رفتار و گفتار خود دقت نمایم. در مورد صحت و سقم مطلب فوق، به حکم انصاف، سخنی نمی گویم و آن را به وجدان پاک مدیر سایت و شاهد عینی ماجرا و همسفر بنده که اتفاقا از اهالی پرسابقه عرصه خبر و رسانه است(جناب آقای محمد پور فتح) می‌سپارم.

images

من، وحید محمدی‌تبار هستم نه بیشتر و نه کمتر و مدیر بودن و مسئولیت داشتن را جز خدمت به مردم و نظام ، مایه غرور و فخر ندانسته و هویت شخصی خودم را بهتر می‌پسندم تا صفت حقوقی خویش را که این القاب و عناوین نیز می گذرد و آنچه ماندگار است رفتار و کردار ماست.

همه اطرافیان، دوستان، فامیل و همکاران و کارمندان بنده خوب واقفند که چقدر به مدیرکلی و مسولیت خود دلبسته‌ام!
من یک ساعت قلم زدن در رسانه‌ای آزاد و مستقل را بر سالها معاون استاندار بودن ترجیح میدهم چون خداوند به قلم سوگند خورده است و قلم مقدس است و نباید با حب، بغض و مطامع دنیوی و منافع شخصی آلوده شود.

وحید محمدی‌تبار

_______________________________________________________

پاسخ سایت استان:

1- سایت استان این جوابیه آقای محمدی‌تبار را گامی مهم در عرصه فعالیت مدیران و مسئولان استان می‌داند که معمولاً به ندرت رخ می‌دهد به همین دلیل از وی کمال تشکر و سپاسگذاری را داریم و امیدواریم این رویه مناسب یعنی (جوابیه) باب شود نه شکایت کردن، محکمه و دادگاه.

2- خبر «چرا جان ۵ نفر را به خطر بیاندازم؟ چون با معاون استاندار طرفی» به صورت مستند و واقعی توسط خبرنگار سایت استان خانم پریسا کاظمی (خزائیان) که خود از قضا مسافر تاکسی و شاهد ماجرا بوده، تهیه شده و به صورت تلفنی در اختیار سایت قرار گرفت.

3- من محمد ذکاوت روزنامه‌نگار و بعد مدیرمسئول سایت استان بر اساس ذکاوت و نه بر اساس ذکاوت خاص!  و البته تمام همکارانم سعی کرده‌ایم که رسالت رسانه‌ای‌ خویش را فارغ از جنبه‌های سیاسی و بر اساس داشته‌ها و توانایی‌‌هایمان انجام دهیم و نه ترفندی خاص که در این راه از خطا و اشتباه نیز مصون نیستیم.

4- در این ماه مبارک  و این شبهای قدر بهتر است به فکر طلب آمرزش و بخشش از خداوند متعال باشیم.

5- سایت استان از قلم زدن آقای محمدی‌تبار در رسانه‌ای آزاد و مستقل استقبال می‌کند و اگر این رسانه سایت استان باشد که در خدمتیم هر چند اگر به زعم وی دارای ویژگی‌های مد نظر نباشیم.

6- گاهی عذرخواهی کردن و یا جوابیه دادن اگر چه ما این جوابیه آقای محمدی‌تبار را عذرخواهی نمی‌دانیم آن هم  نه از ما بلکه از مسافران تاکسی و مردم  بهتر از رایزنی‌های پشت‌پرده و تماسهای مکرر دوستانه برای برداشتن خبر است که حال شاید از جانب وی هم نباشد.

محمد ذکاوت

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • باشتی گفت:

  چرا کامنت اصلی رو منتشر نکردی؟

  +توضیح مدیرمسوول: چون بسیار بی ادبانه و غیرمحترمانه بود.

 • باشتی گفت:

  اقای زکاوت ماهیت پلید جنابعالی که از تفکر مخالف اقای محمدی تبار هستی برای تخریب ایشان است. اقای محمدی تبار مثل خیلی ها که مشکل اخلاق یو مالی، ندارد الحمد الله. این گرد و خاک های شما هم به جایی نخواهد رسید. ماهیت شما برای جریان حاکم رو شد. شما از ته مانده های تفکرات اجیر شده ای هستی که با این کارا بزرگ نخواهی شد. مطمئن باش.
  درود بر وحید محمدی تبار مغز متفکر باشت و باوی

 • ارباب رجوع گفت:

  جناب اقای … بنده ارباب رجوع شما بودم بارها بارها مشاهده کردم و از خود شما شنیدم که گفتین فلان مدیرو عوض میکنید یا زیر پا له میکنید نه در مورد یه مدیر بلکه خود را صاحب این استان میدانید فک کنم این غرور کاذب شما خیلی مسخره در عین حال خیلی بی تدبیرانه باشه شما فقط یه مدیری هستی که نه به خاطر لیاقتتون بلکه به خاطر جریان مدیر شدید

 • سیدعبدالوهاب دست افکن فرزندشهیددست افکن گفت:

  باکمال تشکر ازاینهمه بزرگی وپیگیری وکار کارشناسی شده وتخصصی وجوابیه ای با انصاف ازطرف مدیرکل جوان ومتخصص حناب آقای مهندس وحید محمدی تبار انشاالله رفتاراین مدیرمحترم الگویی باشد برای سایرمدیران محترم

 • خبرنگار گفت:

  شعور هیچ ربطی به درس و دانشگاه نداره

 • بهزاد کاظمی گفت:

  جناب ذکاوت عزیز
  سرکار خانم پریسا کاظمی (خزائیان) که جناب ذکاوت در همین جوابیه آقای مدیرکل نام شان را ذکر کرده اند
  و آقا وحید محمدی تبار نازنین
  با سلام خدمت هر سه شما عزیزان
  این حقیر به دلیل نسبت نزدیک و آشنایی طولانی با واسطه و بی واسطه با هر سه شما عزیزان سوالی برایم پیش آمده است؟
  بطور حتم روایت هر دو سوی ماجرا نمی تواند درست و کامل باشد و یکی ناقض دیگری است.
  گرچه جناب محمدی تبار فرموده اند: ” در مورد صحت و سقم مطلب فوق، به حکم انصاف ، سخنی نمی گویم و آن را به وجدان پاک مدیر سایت و شاهد عینی ماجرا و همسفر بنده که اتفاقا از اهالی پرسابقه عرصه خبر و رسانه است( جناب آقای محمد پور فتح ) می سپارم. ”
  اما با همین واسپاری به وجدان منکر آن گشته اند و در کامنت ها هم شخصی با نام منصور نژاد از در تایید انکار ایشان درآمده اند.
  پس لطف کنید برای روشن شدن اذهان عمومی مخاطبین سایت با یک روبرویی ساده و حضوری در قالب مصاحبه مشخص فرمایید کجای کار کدام یک می لنگد؟
  سایت استان و خبرنگار راوی آن و حمایت مدیر مسوول محترم
  یا
  جناب مدیر کل و شاهد ایشان ( جناب آقای محمد پور فتح ) و راوی ذکر شده در کامنتها ( جناب منصور نژاد)؟
  به گمان این حقیر داستانی را که شروع کرده اید باید به سرانجام برسانید و در این ابهام نماند.
  یا اشتباه کرده اید یا طرف دیگر ماجرا دارد مغلطه می کند که هر دو سوی کار ناشایست است و طرف خاطی باید از مخاطبین و مردم پوزش بخواهد چرا که فضای رسانه محل چنین رفتارهای دوگانه و غیر شفافی نیست چه از سوی اهل رسانه باشد چه از طرف ارباب قدرت.
  با سپاس و پوزش فراوان برای تلخی لحن نوشته این حقیر.

 • خبرنگار گفت:

  سایت استان همواره نشان داده که بیش از اصول حرفه ای خبرنگاری به دنبال مسائل سیاسی و امتیاز گیری از سیاسیون بوده که اگر آرشیو اخبار این سایت را ببینید اخبار سیاسی در راس این آمار قرار دارد و اینکه چرا به یکی از نیروهای اصلاح طلب اینگونه می تازند جای تعجب دارد.
  چرا که این سایت بارها نشان داده که بانگ اصلاح طلبی و طوق اپوزیسیون به گردن دارد و در عمل می بینیم که به یک رسانه شخصی برای تبادل نظر و میتینگ های خانوادگی برخی سیاسیون تبدیل شده است.
  بدون درنظر گرفتن صحت و سقم خبر و میزان تاثیرگذاری این خبر در جامعه و کمک در پیشبرد اهداف عالی نظام و توسعه همه جانبه استان باید اذعان داشت که محمد ذکاوت مدیرمسئول این سایت بعد از مدت ها و با نزدیک شدن به روز خبرنگار به یک بار سر از خاک بیرون می آورد و جواب اکثر کامنت ها را می دهد که در نوع خود جالب است که با توجه به نوع نوشتار این بزرگوار باید گفت که نگاه تقابلی و شمشیر از نیام درآمده این خبرنگار نه اینکه برشی نخواهد داشت بلکه باعث زشت شدن وجه دیگر خبرنگاران استان خواهد شد.
  سپاس

  +توضیح مدیرمسوول: علت پاسخگویی من حجم بالای اتهاماتی است که شما جانبدارانه نسبت به یک خبر ساده از یک مسوول ساده متوجه رسانه آزاد سایت استان داشته اید.
  به احترامی که به مجموعه مخاطبان سایت استان دارم خود را موظف میدانم در جواب اتهامات دلایل و معیارهایی که براساس آن این خبر منتشر شده را بیان کنم تا بینندگان منصف اتهامات شما را با دلایل و انگیزه اطلاع رسانی پشت این خبرهاست مقایسه کنند.
  سایت استان 10 سال سابقه خبری دارد اگر قرار بر امتیاز گیری بود در این مدت حتما نشانه ای از آن دیده می شد. و این اتهام واهی بسیار قدرنشناسانه است به رسانه ای که متعلق به هیچ شخص یا نهادی نیست اینگونه بتازید .
  سایت استان مجموعه ای از افراد متفاوت از لحاظ دیدگاه سیاسی را شامل می شود و ما خود را به هیچ وجه متعهد به هیچ گروهی نمیدانیم هر چند در روزگار بی رسانه ای جریانی که شما داعیه دارش هستید تنها امید اشخاص محترم اصلاح طلب بود و حالا که ما مانند گذشته داریم مسیر اطلاع رسانی و منتقدانه خود را ادامه می دهیم این شما هستید که به یک باره سر از خاک برداشته و ادعای اصلاح طلبی میکنید تا چه بسا امتیازی از این ره توشه کنید.
  مطمین باشید نه نقد و تخریب سایت استان شما را اصلاح طلب نشان می دهد و نه نقد ما بر یک شخص، مخالف دیدگاه روشن اندیشی قرار میدهد.

 • انصاف گفت:

  دوسوال از خانم خبر نگار دارم
  1-اگر اقای محمدی تبار میگفت استاندارم راننده با چه سرعتی میرفت؟

  2-شما که اینقدر جرات داشتی با معاون استاندار جرو بحث کنی چرا با یک راننده نتونستی کنار بیای یا از پلیس بخواهی متوقفش کند؟

  3-آقای محمدی تبار هزاران عیب دارد که بخواهی بهش گیر بدی

  در ضمن اقای محمدی تبار شاید هزاران عیب داشته باشد اما اگر انصاف داشته باشیم در به خطر افتادن جان شما راننده مقصر بود و خود شما که به پلیس زنگ نزدی و همچنین خواهر عزیز غوغا سالاری کردی در این قضیه و شاید میخواستی از این اقا انتقامی بگیری چرا که الان در این کشور اگاهی به اندازهای هست که وزیر هم نمیتواند به راننده اش چنین توقع نابجایی داشته باشد چه برسد به یه راننده خط

 • بنگرو گفت:

  مگه نظر بنده توهینی داشت که منتشر نکردید من فقط شخصیت این آقا رو توصیف کردم .شما به عنوان یک رسانه مستقل خیلی مخافظه کارانه عمل میکنید

 • منصور نژآد گفت:

  با سلام
  ضمن تشکر از سایت استان چون اینجانب همراه و شاهد ماجرا بوده ام عین واقعیت را میگویم و از شما تقاضا دارم آنرا منتشر کنید :
  حدود ساعت 6 عصر بود که ماشین آقای محمدی تبار در مسیر گچساران خراب شده بود (عربها کوپن) من ایشان را دیدم و ایستادم و پرسیدم چه شده گفت تسمه ماشین پاره شده و من بواسطه دوستی و شناخت سیاسی که از ایشان داشتم سعی کردم کمک کنم. بعد من رفتم کوپن چند تا تعمیر کار و مغازه پرسیدم گفتند ایجا گیر نمی آید . زنگ زدم باشت و گچساران و نمایندگی نورآباد متاسفانه گیرم نیامد. زنگ زدم یاسوج پسر عمویم و ایشان از آقای مسرور خریدن و حدود ساعت 7 عصر آنرا به راننده ای سر ایستگاه تحویل دادن و گفتند به آدرس ما تحویل بدن. حدود ساعت 9 شب با راننده تماس گرفتم وکجایی گفت هنوز یاسوجم عصبانی شدم و گفتم مگه 2 ساعت پیش قرار بود حرکت کنی ؟؟. خلاصه راننده ساعت 10 . 45 دقیقه شب رسید و تسمه را تحویل دادن بعد 4 ساعت . و خدا شاهد است آقای محمدی تبار حتی اسمش را هم نگفتند و چه رسد به اینکه بگوید من مدیر کل هستم .
  حال آدمی با زبان روزه توی گرمای 46 درجه از ساعت 6 تا 11 شب معطل شده و حتی یکبار هم نگفته من فلان ام یا چنان ام . چرا با آبرو افراد بازی میکنید؟
  شخصیت و منش محمدی تبار اینگونه نیست که از موقیعت اداری و سیاسی خود استفاده کند چه رسد به سو استفاده . شماره من 09173422753 است اگر شک و شبهه ای دارید تماس بگیرید.
  با تشکر منصور نژاد

  +توضیح مدیرمسوول: گفته شاهدان و حاضران در خودرو کمی با اظهارات شما مغایرت دارد و وظیفه ما تنها انتشار واقعیت و اطلاع رسانی است. جهت بیان نظرات مختلف نظر شما تایید و منتشر می شود و درصورتیکه باز هم نظری برخلاف برداشت ما اگر دریافت شد حتما منتشر می کنیم.

 • نیکبخت گفت:

  سلام
  من از نزدیک این اقا رو میشناسم . گزارش سایت استان با ویژگیهای شخصیتی که از ایشون سراغ دارم مطابقت دارد… البته چه انتظاری دارید از کسی که به یمن …. برای یک …. به این جایگاه رسیده بهتر از این رفتار کنه؟

 • هم استاني گفت:

  با سلام . البته جناب اقای محمدی تبار ادب را در بیانات خود رعایت نمودند و وارد مسائل خرد نگردیدند ولی فشار به مدیر اصلاحات جهت گرفتن امتیازو یا به سبب ندادن امتیاز دقیقا بازخورد منفی برای شما جناب مطلب نویس( روزنامه نگار؟) و افراد گرداننده سایت شماجهت رسیدن به پست مورد نظر را بوجود خواهد آورد. لیکن پیشنهاد می گردد جهت حفظ آبروی خود و پخش نشدن مطالبی که منجر به فاش شدن پشت پرده جریان سازی از طرف سایت وزین جامع استان می گردد،از پخش مطالبی خلاف واقع پرهیز کنید که در این جریان افراد باهوش عمق مطلب را گرفته و درک خواهند کرد.در ضمن قابل تذکر به خبر نگار شما میباشد که اگر قصد اگاه سازی و کمک به فرهنگ عمومی جامعه را داشتن باید تخلف راننده را به علت سرعت بالا و رعایت نکردن قانون به مراجع ذی صلاح گزارش می دادند و خود به عنوان عامل حاضر در صحنه تخلف ،به راننده تذکر می دادند و ایشان را آگاه می ساختند نه با فرار از مسئولیت خود که همان آگاه سازی جامعه و اطرافیان است از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کردند و توپ را در زمین دیگری می انداختند.

  +توضیح مدیرمسوول: وظیفه ما تنها اطلاع رسانی است و فضای آزادی برای بیان نظرات مختلف برپا کرده ایم. اینکه شما از رسانه چه استفاده ای کنید و چه نظری و با چه هدفی از کار ما بیان کنید بستگی به شخصیت و انصاف خودتان دارد.
  متعهد هستیم جلوی اتهامات در کامنتها به دیگران را بگیریم ولی معمولا اتهامات واهی که برخی به سایت استان می زنند را بی پاسخ می گذاریم و در جواب شما تنها این بیت را یادآور می شوم:
  «آینه چون نقش تو بنمود راست// خود شکن، آئینه‌شکستن خطاست»

 • امیر گفت:

  با سلام خدمت همه عزیزان وجناب محمدی تبار.من در عجبم از اینکه تا کی ما باید به بهانه جناح اصلاح طلبی و اصولگرایی و مقصر شمردن همدیگر بی توجهی به مقام رفیع انسانیت را نادیده بگیریم و باعث عدم پیشرفت جامعه باشیم. مطمعنآ این عمل جناب محمدی تبار در جاهای دیگر مدیریتی استان بوده وهست ولی حالا با بد شانسی ایشان این مورد اینگونه رسانه ای شد؛مردم خود الحمدالله واقفند و دارای درک فراوان ولی متاسفانه بیش از حد عاطفی واحساساتیند وگر نه اگر قانونی وبدون نیاز به خشونت و بی احترامی مطالبه کننده حق و حقوق خود از همه مسولین چه جناح اصولگرایان وچه اصلاح طلبان باشند کار به چنین جاهایی کشیده نمیشد.ومن بعنوان یک عضو از این جامعه از همه مدیران استدعا دارم بدون از در نظر گرفتن چشم داشتی اگر توانایی دارند به مردمشان خدمت کنند واگر در خود توانایی لازم را احساس نمی کنند صندلی ها شان را به کسان دیگر تقدیم کنند تا فرزندانشان از این عمل زیبا پند گیرند .بخدا قسم اگر همه ماها جز برای رضای او کار کنیم راحت میخوابیم راحت زندگی میگنیم کمتر از عقده کار کرد همدیگر مریضیهای لا علاج میگیریم وووووو………/ باتشکر و آرزوی آینده ای بهتر برای همه

 • بروبچ دانشگاه باسوج گفت:

  آقای محمدی تبار یک پوپولیست از نوع اصلاح طلب نما میباشد و این جوابیه و کلمات مودبانه ای که در آن به کار رفته هیچ سنخیتی با شخصیت ایشون نداره . و این عمل سایت استان که این خبر رو منتشر کرد جای تقدیر داره ولی نباید این خبر رو حذف میکردید واین خودسانسوری شما خیلی بده .آخه از کی میترسید

  +این مطلب حذف نشده

 • بویراحمدی گفت:

  آقای ذکاوت احتمالا اصولگرا هستی که این گونه قصد داری این مدیر که از معدود مدیران قوی اصلاح طلب استان هست را تخریب کنی. چرا رفتار مدیران دولت قبل که برخی از آنها بسیار بسیار کارهای آنچنانی که همه می دانیم انجام دادند را به مردم گزارش ندادی. مشخص است که دارید سیاسی برخورد میکنید چون آنها از دوستان همفکرت بودند؟ اما تعجبم این جاست که چرا یه سایت که داعیه اصلاحاتی دارد این گونه کمر به تخریب مدیران اصلاح طلب بسته است.

  +توضیح مدیرمسوول: سایت استان مجموعه ای از اندیشه های متفاوت است ، اصولگرایی من یا اصلاح طلبی سردبیر و بی طرفی صاحب امتیاز و نظرات خبرنگاران و نویسندگان خللی در کار حرفه ای رسانه ای ما وارد نمی کند.
  سایت استان متعهد به هیچ شخص یا گروه و سازمانی نیست.
  وظیفه ما تنها اطلاع رسانی است و فضای آزادی برای بیان نظرات مختلف برپا کرده ایم. اینکه شما از رسانه چه استفاده ای کنید و چه نظری و با چه هدفی از کار ما بیان کنید بستگی به شخصیت و انصاف خودتان دارد.
  متعهد هستیم جلوی اتهامات در کامنتها به دیگران را بگیریم ولی معمولا اتهامات واهی که برخی به سایت استان می زنند را بی پاسخ می گذاریم و در جواب شما تنها این بیت را یادآور می شوم:
  «آینه چون نقش تو بنمود راست// خود شکن، آئینه‌شکستن خطاست»

 • حقوقدان گفت:

  جناب ذکاوت
  عمل جناب محمدی تبار مشمول جعل عنوان بوده (در صورت صحت جریان)
  عمل شما مشمول عناوین مجرمانه نیست

 • بویراحمدی گفت:

  این را هم اضافه کنم که نگاه اکثر مدیران همین دولت هم این گونه تعامل با رسانه ها ندارند و فوری یا تهدید می کنن یا شکایت و دادگاه کشی… حداقلش این مدیر در عمل نشان داد که تحمل نطرات مخالف را دارد. جتما می دانید که شعار اصلی اصلاح طلبان زنده باد مخالف من است و این مدیر اصلاح طلب عملا آن را نشان داد. با این جواب و تواضعی که در جوابیه هست احتمالا اصل خبر هم زیر سوال باشد!

  +توضیح مدیرمسوول: وظیفه ما تنها اطلاع رسانی است و فضای آزادی برای بیان نظرات مختلف برپا کرده ایم.

 • بویراحمدی گفت:

  رفتار دموکراتیک یک مدیر اصلاح طلب باید هم این گونه باشد و الا چه فرقی با دولت قبل می توانست داشته باشد.
  کافی بود در دولت احمدی نژاد یه همچین خبری می زدید. احتمالا حداقلش سر از زندان در میاوردید چون اصلا سعه صدر و تحملی در کارشلن نبود.
  آفرین به محمدی تبار که کلاس درسی برای مدیران جدید و قدیم باز کرد. موفق باشی.

  +توضیح مدیرمسوول: در دولت قبل و دولت فعلی بطور میانگین سایت استان هر دو هفته با یک شکایت بی اساس و تنها برای فشار بر کار حرفه ای رسانه ای روبرو بود.
  سایت استان مجموعه ای از اندیشه های متفاوت است ، اصولگرایی من یا اصلاح طلبی سردبیر و بی طرفی صاحب امتیاز و نظرات خبرنگاران و نویسندگان خللی در کار حرفه ای رسانه ای ما وارد نمی کند.
  وظیفه ما تنها اطلاع رسانی است و فضای آزادی برای بیان نظرات مختلف برپا کرده ایم.
  سایت استان متعهد به هیچ شخص یا گروه و سازمانی نیست.

  • جواب جناب بویراحمدی از بویراحمد گفت:

   عمل خبرنگار مجرمانه نبوده که در هر صورتی بخواهند پیگیری کنند جز در صورت کذب بودن خبر که با توجه به متن نامه جوابیه صحت ماوقع آن معلوم است

   • بویراحمدی گفت:

    خودتو به ندانستن میزنی یا واقعا نمیدانی!
    در دولت گذشته اول میکشیدند بعد می شمردن !
    قبل از دادگاه و پاسگاه رفتن گوشمالی میشدی! اصلا قیاس اون دولت با این دولت زمین تا آسمان فرق است.وقتی همه یکدست باشن و وقتی فقط 15 درصد قدرت را داشته باشی!
    العاقل فی الاشاره!

   • بویراحمدی گفت:

    قانون! دولت احمدی نژاد و قانون؟ جوک خوبی بود!

  • رضا گفت:

   به چه حقی و چه جرمی سراز زندان دربیاورند. در زمان احمدی نژاد موارد سخت تر از این هم طرح شده است. این مسئله شخصی است.

 • هاشمی گفت:

  اقدام خوب و پسندیده ایست جواب اقای محمدی تبار. همینکه نخواستند شعور مخاطب را بازی بدهند و محترمانه پاسخ دادند جای سپاس دارد.

پربازديد