تاریخ درج خبر : 1393/04/29
کد خبر : ۳۰۲۰۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دانشگاه پیام نور میزبان شخصیت های ملی در استان

سایت استان: رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد از پیش‌بینی حضور برخی مراجع و همچنین تعدادی از وزرا در کنگره مرحوم آیت‌الله ملک‌حسینی خبر داد.

کارگروه پژوهش استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست مجید محنایی معاون توسعه منابع انسانی استاندار و اعضا برگزار شد.

در سومین کارگروه پژوهش استان، عنایت‌الله نجیب‌زاده رئیس دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که این دانشگاه برای سال جاری برنامه‌های فرهنگی زیادی را برگزار خواهد کرد، از برگزاری چند همایش و کنگره ملی نام برد.

IMG_8631

رئیس دانشگاه پیام‌نور این استان ادامه داد: به همین منظور از سه همایش ملی تعداد دو همایش آن قطعی شده است که یکی همایش ملی حجاب و عفاف و اقوام ایرانی و دیگری کنگره ملی مرحوم آیت‌الله سید کرامت‌الله ملک‌حسینی است.

وی گفت: هدف از برگزاری این همایش‌ها تنها کار سطحی و روبنایی نیست، بلکه باید به دنبال کار فرهنگی ریشه‌دار با خروجی مثبت و تأثیرگذار باشیم.

این مسئول افزود: بنای کار ما این است که در برگزاری همایش‌ها از ظرفیت همه دانشگاه‌های استان استفاده کنیم و البته سایر دستگاه‌ها و ادارات به خصوص استانداری باید به کمک دانشگاه پیام‌نور بیایند.

نجیب‌زاده که در جمع اعضای کارگروه پژوهش استان و در خصوص برگزاری دو همایش و کنگره ملی سخن می‌گفت، تصریح کرد: جشنواره حجاب و عفاف که هم محورهای علمی و هم هنری دارد، در بخش هنری منتظر ارسال تولیدات هنری از جمله عکس، کاریکاتور، شعر و کتاب هستیم.

وی در ادامه افزود: در کنار آن سعی ما بر این است که نمایشگاه آثار گردشگری از جمله دست‌ بافته‌های استان و سوغات‌ها را داشته باشیم.

رئیس دانشگاه پیام‌‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد به برگزاری رویدادی دیگر در استان یعنی کنگره ملی مرحوم آیت‌الله ملک‌حسینی اشاره کرد و با بیان این‌که با حضور معاون فرهنگی این دانشگاه در استان از بیت آن مرحوم برای برگزاری کنگره کسب تکلیف کردیم، اظهار کرد: دانشگاه قرار را بر این گذاشته که در سراسر کشور کنگره ملی مفاخر کشور را برگزار کند و ما مجوز برگزاری این کنگره را گرفتیم.

نجیب‌زاده در ادامه گفت: این همایش که در آن ارائه مقالات را داریم، در بخش دیگر به زندگی و آثار آن مرحوم از جمله آثار و تحقیقات آیت‌الله ملک‌حسینی، آثار مربوط به ارتباط با آیت‌الله بروجردی و امام راحل، احکامی که امام برای آن عالم ربانی صادر کرده است و مستندات مبارزات آن مرحوم برمی‌گردد.

وی در ادامه گفت: پیش‌بینی ما این است که در این کنگره تعدادی از مراجع و همچنین وزرا شرکت خواهند کرد، بنابراین لازم است تا در خود استان عزمی جدی برای برگزاری از سوی مسئولان و دستگاه‌های مختلف از جمله استانداری وجود داشته باشد.

وی از وجود سه کمیته علمی در این خصوص گفت و افزود: این سه کمیته یکی در استان و دیگری در تهران و قم فعالیت خواهند کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • `پیام نور گفت:

    ازدکتر نجیب زاده تقاضاداریم که به این سناریوی ازپیش طراحی شده که برخی برای برهم زدن آرامش کارکنان راه اندازی کرده اند ومی خواهند از این طریق چهره دکتر نجیب زاده را در نظر کارکنان بد جلوه بدهند پایان بدهند . جرا درزمان دکتر یوسف وند حکمها را تغییر ندادند اینها می خواهند به نوعی دانشکاه را به تنش بکشانند اصلا دلیلی وجود ندارد که حکمی راکه سازمان مرکزی زده بخوان تغییری درش ایجاد کنند اونهایی که بانی این قضیه هستند فکر کنند مگه حکم ما باحکم شما تفاوتی دارد پس این مسئله را در مورد خودتان فرض بگیرید اگر بخواهند حکم خودتان راتغییر بدهند چکار میکنید باید عادالانه تصمیم بگیرید به کاری که هیچ عدالتی درش رعایت نشده وخدا هم راضی نیست دست بردارید .

  • خسرو پناهي از گچساران گفت:

    از جناب آقای نجیب زاده برای زحمتشان تشکر می کنم انشالله در امورات موفق باشید

  • دانشجو لیکک گفت:

    سلام جناب دکتر ،دانشگاه واحد لیکک اگر کمبود نیرو دارد چرا نیرو نمیگیرد که از نگهبان برای کارای روابط وفرهنگی استفاده می شود تا کارای خدماتی بیفته گردن دانشجو این انصاف است

پربازديد