تاریخ درج خبر : 1393/04/30
کد خبر : ۳۰۲۰۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تروریست‌های دنیا پرورش یافته صهیونیست‌ هستند

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمام تروریست‌هایی که در دنیا وجود دارد همه ضاله، پرورش یافته و پشتیبان صهیونیست ها هستند.

به گزارش سایت استان، سردار یونس امیری در جمع حلقه های صالحین با اشاره به جنایت های داعش در کشورهای مسلمان از جمله سوریه و عراق، اظهار کرد: نگاه‌ها به رژیم جعلی اشغالگر قدس یک نگاهی است که در ذهن همه مردم  آن ها را به عنوان جنایت کاران جنگی می‌شناسند.

وی یکی از نقش‌های جدید دشمن را قرار دادن مسلمانان در مقابل هم بیان کرد و افزود: تمام تروریست‌هایی که در دنیا وجود دارد همه ضاله، پرورش یافته و پشتیبان صهیونیست هاست.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تمام نیروهای داعشی و گروه‌های تروریستی در کشورهای مسلمان آموزش می‌بینند.

1393021514584840268461313930215145848402684613

امیری با اشاره به تحریف برخی از احکام اسلام توسط گروه‌های تروریستی، ابراز کرد: تمام فکرهای مردم را به سمت کشور سوریه و عراق سوق دادند تا در جاهای دیگر از جمله  غزه بتوانند اهداف شوم خود را پیاده کنند.

وی پشتیبانان و نقشه کشی جنایات های تروریستی را آمریکا و اسرائیل بیان کرد و گفت: همین آمریکایی ها طالبان و گروه القاعده را در کشور مسلمانی همچون پاکستان آموزش دادند و در افغانستان مظلوم  جنایت هایی را انجام داند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: داعش به جهت جنایت های خشنی که علیه مسلمانان انجام داده خود را لشکر شمر نامگذاری کرد است و اینان شمرهای زمانه هستند.

امیری با بیان اینکه آمریکا، دروغ می‌گوید تأکید کرد: به جان هم انداختن مسلمانان بهترین سودی است که به آن دست پیدا می‌کنند.

وی با اشاره به شکست گروه‌های سلفی در کشورهای مسلمان خاطرنشان کرد: این گروه‌ها پوشالی هستند و عددی نیستند.

امیری یکی از مهمترین برنامه های دشمن برای تخریب فرهنگ اسلامی را ماهوره دانست و گفت: شایعات، تلاش برای تخریب مسئولین نظام، تخریب کسانی که از اسلام پاسداری می کنند و در نهایت تخریب کانون خانواده از اهداف دیگر دشمن است.

امیری وجه تشابه گروه های تروریستی و ماهواره را از بین بردن بیان کرد و افزود:  وظیفه ما روشنگری، آگاه سازی و ارشاد است.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد