تاریخ درج خبر : 1393/04/30
کد خبر : ۳۰۲۱۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

قربانی: مشکلات مالی کتابخانه‌های عمومی را به تعطیلی می کشاند

سایت استان: مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد از خطر تعطیلی این کتابخانه‌ها به دلیل مشکلات مالی خبر داد.

زینب قربانی در نشست کارگروه کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بدهی‌های نهادهای کتابخانه‌های این استان، گفت: در صورت عدم تامین هزینه‌های جاری ممکن است کتابخانه‌های استان تعطیل شود.

وی ادامه داد: کمبود اعتبارات به گونه‌ای بر این نهاد فشار وارد می‌کند که دیگر قادر به انجام فعالیت‌های روزمره خود هم نیستیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به هزینه‌های مختلف آب، برق، گاز و تلفن و بدهی‌ نهاد کتابخانه‌های این استان، عنوان کرد: نهاد کتابخانه‌های استان با مشکل جدی مالی مواجه است.

قربانی با ابراز نگرانی از وضعیت مالی این نهاد، بیان کرد: اداره‌کل کتابخانه‌های استان با کمبود اعتبارات دست و پنجه نرم می‌کند و در صورت عدم تأمین منابع مالی با مشکلات روبرو خواهیم شد.

این مسئول اضافه کرد: وقتی برای هزینه آب و برق چیزی حدود 3.5 میلیون تومان هزینه داریم با این وضعیتی که هست بسیاری از کتابخانه‌ها و کارهای ما تعطیل خواهند شد.

این مسئول در پایان از برنامه‌های خود گفت و متذکر شد: برنامه‌های متنوع و اثرگذاری را طراحی کرده‌ایم که با این وضعیت در انجام آن‌ها موفق نخواهیم شد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مهمان ویژه گفت:

    قربانی
    شما بحث ها وحاشیه ها را در اتاقت جمع کن ومشاورهای ضعیفت را طرد کن (نیکنام -باهنگ-سادات و…..) کاری به وضعیت کتابخانه ها نداشته باش .مطمئناً خودت با راینگونه رفتارهایت آها را تعطیل خواهی کرد.

پربازديد