تاریخ درج خبر : 1393/04/29
کد خبر : ۳۰۲۴۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

ضرب الاجل نجیب زاده به مدیران جدید دانشگاه پیام نور یاسوج و سی سخت/ تصاویر معارفه

سایت استان: رئیس دانشگاه پیام نور استان گفت: مدیران جدید دانشگاه پیام نور یاسوج و سی سخت باید در یک فرصت شش ماهه توانایی ها  و شایستگی های خود را به اثبات برسانند.

به گزارش سایت استان، دکتر نجیب زاده در مراسم تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم واحدهای یاسوج و سی سخت گفت: با کسی تعارف نداریم و اگر کسی نتوانست از عهده مسئولیت خود بربیاید وی را کنار می گذاریم.

IMG_2510

وی با اشاره به تغییر مدیریت ها افزود: کسانی که کنار گذاشته می شوند در جاهای دیگر از تجارب آنها استفاده می شود و این تغیر مدیریت ها به تحرک و پویایی دانشگاه کمک می کند.

نجیب زاده ادامه داد: نگرش سیاسی دراین تغییرات ملاک نبوده و حساسیت بیشتر بر روی مسایل فرهنگی است و استفاده از نیروهایی که بتوانند در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید در حوزه دانشگاه و بازگشت شور و نشاط در این حوزه تلاش کنند.

مقام ارشد دانشگاه پیام نور استان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یاسوج می تواند به عنوان شهر دانشگاهی در سطح کشور تبدیل و مطرح شود.

وی ادامه داد: به این منظور شاخص هایی در دانشگاه پیام نور برای حرکت در این مسیر تعریف شده و همه ملزم به تلاش در این چهارچوب هستیم.

نجیب زاده گریزی به تلاشهای صورت گرفته طی ششماه گذشته زد و تصریح کرد: با تلاشهای صورت گرفته دوره تحصیلات تکمیلی این دانشگاه از بهمن ماه امسال در این دانشگاه راه اندازی می شود.

این مقام مسئول بیان داشت: همچنین کارگاههای آموزشی و آزمایشگاههای مجهز و مدرن این دانشگاه که شامل تمامی رشته ها می شود نیز در ترم دوم سال تحصیلی 93 راه اندازی و فعال می شود.

وی همکاری نیروی انسانی و هیئت علمی را شرط موفقیت و پیشرفت دانشگاه عنوان کرد و اذعان داشت: تخریب ها و دودستگی ها باید جای خود را به تعامل و گفتگو دهد و دوران خودزنی و تخریب ها به پایان رسیده است.

در این مراسم از زحمات ادریس رحیمی کیا رئیس قبلی دانشگاه پیام نور یاسوج تقدیر و آقای روح الله دانش پایه به عنوان رئیس این واحد دانشگاهی منصوب شد.

همچنین آقای دکتر سیدعلی سراج رئیس واحد سی سخت شد که پیش از این دانش پایه ریاست این واحد را بر عهده داشت.

تغییر معاون پژوهشی از دیگر برنامه های امروز بود که با حکم دکتر نجیب زاده ، آقای ابراهیم مصلحی به عنوان معاون پژوهشی دانشگاه پیام نور استان منصوب شد.

گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مهمان گفت:

  با سلام
  جناب آقای دکتر نجیب زاده ، لطفا در مورد بی نظمی های همایش کارافرینی که قرار است در استان شما برگزار شود از مسئولین توضیح بخواهید . متاسفانه در دانشگاه هیچ کس پاسخگو نیست. دیدگاه ما نسبت به استان شما چیز دیگری بود.
  متشکرم

 • اناشناس گفت:

  برو ازمایش کن دکتر مردخوبی حتما یک تکونیته داده

 • ناشناس گفت:

  واقعا حق دکتر سراج ریاست استان بود که نشد

 • ناشناس گفت:

  دختره کی پرچم جلوشه . آها فکر کنم ……. باشه

 • کارمند گفت:

  دکتر سراج آدمی باسواد، خوش بیان و توانمند هستند، امیدواریم قدر ایشان رابشناسند ودر جاهایی که حق ایشان است به کار گرفته شود.

 • ناشناس گفت:

  خدا راشکر تبریک می گم به همه ی هم استانی ها
  الحق و النصاف دکتر سراج یکی از آینده سازان استان و چه بسا کشور خواهند شد . خیلی خوشحالم که از ایشان در پست مدیریت تو استان استفاده شد هرچند لیاقت ایشون بیش تر از این حرفاست. امیدوارم هر کجا هستن سلامت و سربلند باشند. واقعا خوشحال شدم

 • محمد گفت:

  عالی نوشتی جناب بنام

 • ناشناس گفت:

  شایستگی ولیاقت دکتر دانش پایه ایجاب میکرد که بشه رئیس ان شا الله موفق باشی دکتر جان

 • ناشناس گفت:

  دکتر دانش پایه فردی باتجربه وکاربلد در دانشگاه هستند .آرزوی موفقیت دکتر جان

 • ناشناس گفت:

  تبریک خدمت دکتر دانش پایه وآرزوی موفقیت

 • ناشناس گفت:

  تبریک به جناب آقای دکتر دانش پایه .لیاقت وشایستگی شما بیش از این حرفاست

 • `پیام نور گفت:

  باسلام خدمت دکتر نجیب زاده ازشور نشاط وبرگرداندن آن به دانشگاه صحبت کردید پس ازجنابعالی تقاضامندیم که کارکنانی که چند سال است دارند زحمت می کشند وبا توجه به نیاز دانشگاه سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برای آنها حکم زده چرا می خواهند دوباره حکمشان را تغییر بدهند کاری که اصلا تابه حال سابقه نداشته لذا ازجنابعالی انتظار می رود که نسبت به این موضوع واقع بین باشید وکسانی که مصرند وپافشاری می کنند براین موضوع بهتر است که به سابقه کار کارکنان وفراردادی که باسازمان مرکزی بسته اند نگاه کنند ودست ازاین ضوع حاشیه ای که جز تخریب کارکنان وبرهم زدن آرامش آنه چیز دیگری را در پی نخواهدداشت بردارند منتظر اقدامات مثبت دکتر نجیب زاده هستیم وامیداوازیم که امید ونشاط وآرامش را که خیلی هم احساس میشود به جمع کارکنان دانشگاه بر گردانند

پربازديد