تاریخ درج خبر : 1393/04/29
کد خبر : ۳۰۲۶۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

در بازرسی از بازار استان 2200 تخلف کشف شد

سایت استان: مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون و در راستای جلوگیری از تخلفات احتمالی بیش از 28 هزار بازرسی از اصناف در سطح استان صورت گرفت.

به گزارش سایت استان به نقل از اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سالار حسین پور با بیان اینکه نظارت و کنترل بازار در سطح استان به صورت مستمر در حال انجام است افزود: در همین راستا افزون بر 28 هزار بازرسی از صنوف مختلف در کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفت.

IMG_2092

حسین پور تصریح کرد: در بازرسی‌ های انجام شده 2 هزار و 200 مورد تخلف کشف و تعداد یک هزار و 376 پرونده متشکله با ارزش ریالی 7 میلیارد و 170 میلیون ریال به تعزیرات حکومتی این استان معرفی شد.

وی افزود: این بازرسی ها از واحدهای صنفی عرضه کننده محصولات پرمصرف نظیر مراکز عرضه موادغذایی و پروتئینی، میوه، پوشاک، کیف و کفش صورت گرفته است.

حسین پور با اشاره به نزدیک شده به فاز دوم ورود گردشگران به استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: تمامی تمهیدات لازم در جهت کنترل و تامین بازار در استان اندیشیده شده است و به شدت با تخلفات احتمالی برخورد خواهد شد.

مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بازرسان این سازمان به ‌طور ویژه گران ‌فروشی، کم ‌فروشی، درج نکردن قیمت و ارائه ندادن فاکتور را کنترل می ‌کنند، گفت: این اقدامات در راستای آسایش خاطر عمومی جامعه است.

حسین پور نقش مردم را در موضوع نظارت بسیار ویژه و حائز اهمیت خواند و از تمامی هم استانی ها خواست تخلفات ‏اقتصادی شامل گرانفروشی، کم ‌فروشی، تقلب، درج نشدن قیمت، صادر نشدن فاکتور فروش، عرضه خارج از شبکه و فروش اجباری را با شماره تلفن 124 و یا به صورت حضوری به سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان و یا اداره‌ های شهرستان‌ها اطلاع دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد