تاریخ درج خبر : 1393/04/31
کد خبر : ۳۰۲۷۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس اتاق اصناف: اتاق اصناف سزاوار بی مهری های مسئولان نیست

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان – رئیس اتاق اصناف مرکز کهگیلویه وبویراحمد بابیان اینکه دعوتنامه ای از سوی اتاق اصناف مرکز استان به دستگاهای استان به جهت ساماندهی جمعه بازار یاسوج ارسال گردیده ابراز داشت :مقرر بود دستگاهایی از جمله شهرداری ،شورای شهر یاسوج ،اماکن نیروی انتظامی ،تعزیرات حکومتی استان و فرمانداری در خصوص ساماندهی وشناسامه‌دار کردن واحدهای موجود در جمعه بازار از طریق صدور پروانه کسب برگزار شود که به دلیل عدم حضور مدعوین و اعضا، جلسه برگزار نشد.
نادر موسوی قوام آباد با اشاره به تنها اعضای حاضر در جلسه گفت :ضمن تشکر از نماینده اماکن در این جلسه از غایبین جلسه گلایه مندم و عدم حضور مسئولان به این جلسه را کم توجهی آنها به اصناف و بازاریان می دانم .
وی با بیان اینکه اتاق اصناف مرکز استان عضوشورای اداری است وبرخی مسئولان و ادارات استانی و شهرستانی اتاق اصناف را به عنوان یک اداره رسمی قبول ندارند گفت :اتاق اصناف سزاوار بی مهری های مسئولان نیست چرا که اتاق اصناف هیچگاه خواستار هزینه های دولتی نشده و همیشه همگام با دولت ها و هم مسیر نظام در حرکت بود.
این مسئول با اشاره به جلسه امروز در خصوص ساماندهی شناسنامه دار کردن جمعه بازار یاسوج بیان نمود: دعوت نامه ای رسمی به ادارات مرتبط با موضوع جلسه ارسال نمودیم که فقط اداره اماکن نیروی انتظامی در وقت مقرر در جلسه حضور داشته و به دلیل عدم سایر مدعوین جلسه برگزار نشد .
موسوی قوام آباد با عدم رسمیت شناختن مدعوین به اتاق اصناف اظهار نمود: از عدم حضور مدعوین در جلسه ساماندهی جمعه بازار گلایه مندم و مسئولان نبایند در دیگر جلسات خود توقع وانتظاری از اتاق اصناف داسته باشند چرا که با این بی اهمیتی به اتاق اصناف ، بازاریان را مورد بی مهری خود قرار دادند .
موسوی با بیان اینکه از استاندار خواستند پیگیر موضوع باشند افزود :اتاق اصناف نماینده 7هزارواحدصنفی است که مسئولان اصناف را به عنوان یک واحد کوچک و دست فروش می بینند و بر این باورند که اصناف جایگاهی ندارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بازرسان گفت:

    ایول از جرات و شهامت شما

  • مديران اجرايي اتحاديه ها گفت:

    به خدا از روزی که آقای موسوی ریئس ما شده به کارکنان ارزش بیشتری داده شده و همه ما از ایشون راضی هستیم

پربازديد