تاریخ درج خبر : 1393/04/31
کد خبر : ۳۰۲۷۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

پیست موتورسواری و کارتینگ در استان احداث می شود

سایت استان: رئیس هیئت موتورسواری و کارتینگ استان گفت: در صورت همکاری کردن شهرداری یاسوج، اولین پیست موتورسواری استان احداث می شود.

علی آرام نژاد در گفتگو با خبرنگار سایت استان افزود: در بررسی کارشناسان از برخی مناطق شهر یاسوج، بهترین نقطه برای احداث پیست موتورسواری در پارک جنگلی یاسوج اعلام شد و امیدواریم با همکاری دکتر جاوید هر چه زودتر عملیات اجرایی این پیست را شروع کنیم.

DSC00175

وی وجود پیست موتورسواری را یک نیاز ضروری برای جوانان استان دانست و بیان داشت: موتورسواری یکی از ورزشهای مفرح و جذاب است که با احداث یک پیست در استان، می تواند اوقات خوبی را برای جوانان استان رقم بزند.

آرام نژاد همچنین به نیاز استان به پیست کارتینگ اشاره کرد و ادامه داد: به نظر کارشناسان سازمان ورزش و جوانان یکی از بهترین نقاطی که می توان این پیست را احداث کرد بخشی از پارک مهروزی یاسوج است.

این مسئول ورزشی خاطر نشان کرد: جذابیتهای کارتینگ برای همه سنین است و خانواده ها نیز می توانند از این ورزش لذت ببرند.

12889_719

وی همکاری همه مسئولان را شرط لازم برای فعال کردن این هیئت اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: مذاکرات زیادی با شهرداری یاسوج جهت واگذاری بخشی از پارک جنگلی و پارک مهرورزی انجام شده و صحبتهای مقدماتی با سرمایه گذار جهت احداث این پیست های ورزشی انجام شده است.

رئیس هیئت موتورسواری و کارتینگ استان از همکاری مدیرکل ورزش و جوانان استان در راه اندازی این هیئت در استان تشکر کرد و بیان داشت: آقای ایزدپورتلاشهایی را برای جذب اعتبار از مرکز انجام داده است که نیازمند آن است این تلاشها بیشتر و بهتر انجام شود تا محدودیت های اعتباری این هیئت برطرف شود.

آرام نژاد در پایان گفت: با توجه به توریستی بودن شهر یاسوج اولین اولویت ما مرکز استان است و در صورت همکاری مسئولان شهرستانهای استان جهت واگذاری زمین، پیست موتورسواری و کارتینگ در دیگر شهر نیز احداث می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد