تاریخ درج خبر : 1393/05/02
کد خبر : ۳۰۳۳۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

جنگل های بلوط هویت تاریخی کهگیلویه و بویراحمد است/تصاویر معارفه سعید نظری

سایت استان: رئیس جدید منابع طبیعی شهرستان بویراحمد گفت: جنگل های بلوط هویت تاریخی کهگیلویه و بویراحمد است و همه باید در حفاظت و حراست از این جنگلها مسئول باشیم.

به گزارش سایت استان، مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم منابع طبیعی بویراحمد با حضور مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

IMG_2618

مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه 80 درصد از استان کهگیلویه و بویراحمد زیر پوشش منابع طبیعی قرار دارد، افزود: از خبرنگاران توقع داریم با انتقادات سازنده نقاط قوت را درج و منتشر کنند و همچنین ما از نظرات آن ها در راستای رشد و توسعه و حفظ منابع طبیعی استان استفاده خواهیم کرد.

محمد جهان‌آرا با بیان اینکه جنگل‌های کهگیلویه و بویراحمد در سطح کشور و زاگرس منحصر به فرد است، اظهار کرد: 20 درصد از جنگل‌های زاگرس در اختیار کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

رئیس جدید منابع طبیعی بویراحمد در این مراسم گفت: بلوط هویت تاریخی مردم استان و شهرستان بویراحمد است و همه باید در راستای حفاظت از این هویت تاریخی پیش قدم باشیم و در مدیریت جدید با نگاه علمی و پژوهشی و استفاده از اساتید دانشگاهی در حفظ منابع طبیعی تلاش خواهیم کرد. 

سعید نظری افزود: از منابع طبیعی به خصوص جنگل‌های زاگرس به کمک همکارانم در عرصه خبر و اطلاع‌رسانی و همچنین همکاران منابع طبیعی و اساتید فرهیخته دانشگاهی با رویکردی جدید از این عرصه‌های خدادادی حفاظت و صیانت می‌کنیم.

وی ادامه داد: همکاران منابع طبیعی در مواقع بحرانی و در هنگام آتش‌سوزی‌ها با پای پیاده کیلومترها راه صعب‌العبور طی می‌کنند که مشکلات برای آنها ایجاد می‌شود و تا موقع رسیدن آنها بسیاری از عرصه‌های جنگلی در آتش خواهد سوخت.

نظری تصریح کرد: فریادهای منابع طبیعی استان برای نیاز به چرخ‌بال تاکنون به جایی نرسیده که از همین جا از مسئولان کشوری انتظار برآورده کردن این خواسته به حق را داریم.

گزارش تصویری از این مراسم:

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد