تاریخ درج خبر : 1393/05/01
کد خبر : ۳۰۳۳۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

سردار امیری: طرح دجالواره در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود

سایت استان: فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اجرای طرح اجتماعی «دجال‌واره» سپاه فتح هم استانی‌ها می‌توانند ماهواره تحویل دهند؛ دستگاه گیرنده دیجیتال بگیرند.

سردار یونس امیری در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و نامگذاری این روز به نام قدس اظهار کرد: از تمامی هم‌استانی‌ها و آحاد مردم مسلمان جهان انتظار می‌رود در روز قدس به حمایت از مردم مظلوم فلسطین برخیزند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: از رسانه‌های استان انتظار می‌رود که در روزهای منتهی به قدس متفاوت‌تر از سال‌های گذشته عمل کنند و در آن روز در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین تهاجمات بی‌رحمانه صهیونیست‌ها را محکوم کنند.

وی بیان کرد: امید می‌رود رسانه‌های استان با قلم خود در حضور حداکثری مردم در راهپیمایی بزرگ روز قدس تاثیرگذار باشند و روزی به یادماندنی برای استان رقم بزنند.

فرمانده ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد در بخشی دیگر از سخنان خود به برنامه‌های سپاه در خصوص طراحی‌هایی دشمنان علیه جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان با رواج دادن ماهواره در بین خانواده‌ها سعی در تخریب کانون گرم خانواده‌ها دارند.

سردار امیری به بیانات مقام معظم رهبری پیرامون ماهواره اشاره کرد و گفت: معظم‌له فرمودند ماهواره گنداب فساد است و تیرهای زهرآگین آن مردم جهان را نشانه گرفته و تمام تلاشش تخریب کانون گرم خانواده‌ها است.

وی با اشاره مصوبه مجلس مبنی بر جمع‌آوری ماهواره‌ها اذعان کرد: کار جمع‌آوری ماهواره به نیروی انتظامی واگذار شده که بر حسب وظیفه اقدام به جمع‌آوری این رسانه مخرب می‌کند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد طرح سپاه جهت مقابله با ماهواره را طرح «دجال‌واره» عنوان کرد و گفت: هدف سپاه و بسیج در اجرای این طرح آگاهی‌بخشی و روشنگری است.

سردار امیری ادامه داد: در این طرح نه برخورد و نه پرونده‌ای تشکیل می‌شود بلکه برای تشویق دیگر خانواده‌ها هر کس با میل و علاقه ماهواره را تحویل دهد یک دستگاه گیرنده دیجیتال با لوح سپاسی به آن تحویل داده می‌شود.

این مسئول ماهواره را مخرب‌ترین تهدید برای جامعه عنوان کرد و گفت: بسیاری از بی‌غیرتی‌ها، تفرقه و نفاق و بی‌بند و باری‌ها از طریق ماهواره بوده است.

فرمانده ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از تعامل خوب و سازنده رسانه های استان با بسیج و سپاه بیان کرد: انتظار می‌رود رسانه‌های استان اعم از مکتوب و مجازی برای مقابله با آسیب‌های مخرب ماهواره طرح «دجال‌واره » را فرهنگ‌سازی کنند تا خانواده‌ها با میل خود ماهواره را تحویل دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد