تاریخ درج خبر : 1393/05/02
کد خبر : ۳۰۳۳۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه دانشگاه پیام نور سی سخت به مناسبت روز جهانی قدس

سایت استان: دانشگاه پیام نور سی سخت با ارسال بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایات در غزه، از همه مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت بعمل آورده است.

متن کامل بیانیه در پی می آید:

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌ غاصب و غارتگر است.

مساله امروز جنایات رژیم صهیونیستی در غزه ‌برای ‌همه ‌ملت‌های ‌جهان دردناک و مصداق بارز نسل کشی، جرایم علیه بشریت و جرایم جنگی است. صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به ‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می‌کند. امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند . ما امروز ندای مظلومیت مردم غزه را که هنوز در نوار غزه با دست‌های خالی و ایمانشان برای داشتن سرزمینی از آن خود مقاومت می‌کنند، فریاد می‌زنیم. روز قدس در ‌کشور ما یک‌ مساله‌ اساسی‌ و یک‌ فریضه الهی ‌است‌.
اساتید،کارکنان ودانشجویان دانشگاه پیام نور واحد سی سخت در کنار دیگر اقشار جامعه روز جمعه و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین ندای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار را سر خواهد داد و از تمامی مردم شریف به ویژه جامعه علمی ودانشگاهی دعوت بعمل می آورد تا در این آوردگاه الهی حضور بهم رسانند.

روابط عمومی دانشگاه پیام نور سی سخت

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد