تاریخ درج خبر : 1393/05/02
کد خبر : ۳۰۳۴۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

فراخوان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان جهت حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس

سایت استان: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد طی فراخوانی از آحاد مردم بالاخص صنعتگران، معدنکاران، تجار، اصناف و بازاریان استان جهت حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت بعمل آورد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در متن این پیام آماده است:

همزمانی رمضان خونین غزه با روز جهانی قدس بار دیگر نشان داد که دوراندیشی حضرت امام خمینی(ره) بسیار فراتر از زمان بوده است. 35 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در شرایطی که شکوفه های مقاومت در همه جا در حال روییدن است، رژیم صهیونیستی مردم مسلمان غزه را زیر آتش نفرت از بشریت گرفته و صدها تن از زنان و کودکان را به خاک و خون کشیده است.

مساله روز قدس تنها مساله دفاع از مردم مسلمان فلسطین نیست. روز قدس روز فریاد مظلوم علیه ظالم است. روزی است که مردم فوج فوج علیه تازیانه بدستان تاریخ، علیه زرسالارانی که بشریت را به بردگی گرفته اند و علیه همه طاغوت ها در همه زمان ها به قیام بر می خیزند. در دورانی که مردم در کشورهای غربی نیز علیه نظام سلطه که از مرزها گذشته و نشان داده است به هیچ ملتی رحم نکرده و دنیال حاکمیت شیطان بر اشرف مخلوقات است، روز قدس به سمبل مبارزه به برده داری و جنایت علیه بشریت تبدیل شده است.

روز قدس روز فریاد بر سر کسانی است که از حقوق بشر ابزاری برای تازیانه زدن و فریب دادن مردم ساخته اند و با چشمانی بسته انبوه خون های ریخته شده و فوران آتش فروباریده بر سر زنان و کودکان را نمی بینند. کسانی که آرمان های رهایی بخش بشری را وسیله سرکوبی بشریت قرار داده اند.

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد به نمایندگی از جامعه بزرگ صنعت و اصناف استان، ضمن حمایت از آرمان‌های ملت مظلوم فلسطین و ضرورت حمایت گسترده ملت‌های مسلمان در سراسر جهان از آرمان‌های آزادی قدس شریف و حمایت از انتفاضه، از آحاد مردم بالاخص جامعه بزرگ و همیشه در صحنه صنعتگران، معدنکاران، تجار، اصناف و بازاریان کهگیلویه و بویراحمد جهت حضور گسترده و پرشکوه در این روز حماسی دعوت به عمل می آورد.

اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد