تاریخ درج خبر : 1392/03/26
کد خبر : ۳۰۳۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تبریک زارعی به دکتر روحانی و مردم استان

سایت استان: نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس خلق حماسه سیاسی را به مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین منتخب ملت تبریک گفت.

123

غلام‌محمد زارعی پس از حلق حماسه سیاسی توسط مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین انتخاب دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران، پیام تبریکی منتشر کرد.

متن پیام به این شرح است:

مردم شریف و همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد

با سلام

خداوند متعال را خاضعانه شکرگزارم که در جمعه حماسه‌ساز 24 خرداد شاهد حضور همه جانبه، با نشاط و معنادار مردمی در پای صندوق‌های اخذ رای در جای جای استان پر افتخار و سرافرازمان بودم که با درک شرایط امروز و به منظور در هم شکستن توطئه‌های دشمنان و ایفاء سهم خود در حماسه سیاسی به صحنه آمده بودند.

به عنوان فرزند کوچک و خدمتگزار شما لازم می‌دانم ضمن ادای احترام از این همه بصیرت و موقعیت شناسی تقدیر و تشکر نموده و از این‌که در این حرکت پرشور اکثریت شرکت کنندگان ضمن تکریم همه کاندیداها به جناب حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی اقبال نمودند، پیروزی منتخب خودشان را به آنان تبریک گفته و از اینکه حسن اعتماد و انتخاب مردم فهیم برازنده ایشان گردیده با آرزوی موفقیت در پیشبرد اهداف نظام مقدس اسلامی، پیروزی ملت در این انتخابات را نیز به ایشان تبریک گویم.

غلام محمد زارعی

نماینده مردم شریف بویراحمد و دنا

و رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد