تاریخ درج خبر : 1392/03/26
کد خبر : ۳۰۳۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

میزان آرا نامزدهای ریاست جمهوری در استان/ رضایی اول، روحانی دوم

سایت استان: سید حسین صابری از میزان آرای نامزدهای ریاست‌جمهوری در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شهرستان باشت از مجموع کل آرا، ۱۲ هزار و ۵۸۵ رأی، محسن رضایی سه هزار و ۲۵۴ رأی، روحانی شش هزار و ۱۷۸ رأی، جلیلی ۹۳۹ رأی، قالیباف هزار و ۲۳۱ رأی، ولایتی ۶۳۹ رأی و غرضی ۴۱ رأی کسب کردند.

125

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از مجموع ۱۹ هزار و ۷۵۷ آرای مأخوذه در شهرستان بهمئی، محسن رضایی با هشت هزار و ۹۴۴ رأی، حسن روحانی با شش هزار و ۳۱۳ رأی، جلیلی با یک‌هزار و ۶۸۹ رأی، قالیباف با ۹۸۶ رأی، ولایتی با یک‌هزار و ۴۷۵ رأی و غرضی ۸۹ رأی کسب کردند.

صابری به آرای شهرستان بویراحمد مرکز استان اشاره کرد و گفت: از مجموع ۱۲۰ هزار و ۸۳۲ رأی مأخوذه آقایان محسن رضایی ۶۱ هزار و ۴۰۴ رأی، روحانی ۴۰ هزار و ۸۷ رأی، جلیلی هشت هزار و ۹۵۸ رأی، قالیباف شش هزار و ۷۸۶ رأی، ولایتی سه هزار و ۴۷۴ رأی و غرضی ۳۳۹ رأی کسب کردند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از میزان آرا در چرام گفت و افزود: در چرام ۱۸ هزار و ۶۲ برگ رأی به صندوق‌ها ریخته شد که از این میان هفت هزار و ۲۶۲ رأی را محسن رضایی، هفت هزار و ۱۰۲ رأی حسن روحانی، یک‌هزار و ۸۵۱ رأی جلیلی، ۸۳۳ رأی قالیباف، ۵۵۳ رأی ولایتی و ۷۱ رأی را نیز غرضی کسب کرد.

صابری از آرای شهرستان دنا سخن به میان آورد و گفت: کل آرای دنا ۲۴ هزار و ۵۷۳ رأی بود که محسن رضایی ۱۱ هزار و ۳۵۹ رأی، روحانی هفت هزار و ۴۶ رأی، جلیلی دو هزار و ۸۹۲ رأی، قالیباف یک‌هزار و ۸۳۹ رأی، ولایتی ۹۹۶ رأی و غرضی ۱۱۰ رأی کسب کردند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گریزی هم به آرای شهرستان کهگیلویه زد و گفت: از مجموع آرای ۶۴ هزار و ۲۶۲ رأی، محسن رضایی ۳۳ هزار و ۶۷۶ رأی، روحانی ۲۲ هزار و ۵۴۳ رأی، جلیلی سه هزار و ۲۵۶ رأی، قالیباف یک‌هزار و ۶۲۸ رأی، ولایتی یک‌هزار و ۶۵۸ رأی و غرضی ۲۲۹ رأی کسب کردند.

گچساران و آرای آن نیز توسط صابری این‌گونه اعلام شد که از مجموع کل آرای ۶۱ هزار و ۷۱۹ رأی، رضایی با ۱۲ هزار و ۴۹ رأی، روحانی با ۳۵ هزار و ۷۶۶ رأی، جلیلی با چهار هزار و ۵۲۹ رأی، قالیباف با چهار هزار و ۲۳۹ رأی، ولایتی با دو هزار و ۴۹۹ رأی و غرضی با ۴۲۲ رأی مورد اعتماد مردم این شهرستان قرار گرفتند.

صابری به آرای شهرستان لنده هم اشاره کرد و گفت: از کل ۱۱ هزار و ۴۲۳ رأی، آقایان رضایی شش هزار و ۸۶۱ رأی، روحانی سه هزار و ۷۳ رأی، جلیلی ۵۱۵ رأی، قالیباف ۲۹۴ رأی، ولایتی ۴۰۲ رأی و غرضی نیز ۴۲ رأی کسب کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سیاح از همدان گفت:

  رای به اصلح بهتر از رای بر اساس قومیت و تعصب است ، باید فردای قیامت پاسخ این سوالات را داد ۱_ چرا رای ندادی یا دادی? ۲_ به چه کسی و چرا به او رای دادی?
  بنده به جلیلی رای دادم و با سربلندی خواهم گفت، برای عزت ایران تلاش کرد و جانباز مکتب امام خمینی (ره) است

 • حسینی گفت:

  کاش روحانی حداقل به شهرتون می امد که الکی دلخوش نباشید/ گجساران بین دو استانی بود که رضایی بالاتزین رای رو داشت. من جون لر هستم افتخار میکنم که به یک لر که گذشته درخشانی داشت رای دادم. صداقت ما در رای دادن مثل صداقت رضائی در گفته هایش بود.رضایی شاگردانی مانند شهید باکری داشت/اگر باکری ها و شهید همت زنده بودند اینقدر مظلوم نبود.

 • سیامک گفت:

  واقعا مرحبا به بچه های گچساران و باشت که با باقی استان از زمین تا آسمون فرق دارند.

 • رضا گفت:

  اینجا تفاوت گچساران با بقیه شهرای استان مشخص میشه

پربازديد