تاریخ درج خبر : 1392/03/26
کد خبر : ۳۰۳۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تبریک تاجگردون به مردم و حسن روحانی

سایت استان: نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی از حضور پرشکوه مردم در پای صندوق های رای و خلق حماسه ای ماندگار تقدیر و تشکر کرد.

124

متن پیام  به این شرح است:

سمه تعالی

مردم همیشه در صحنه استان؛

در میدان و صحنه بزرگ انتخابات، حماسه ای عظیم از جنس بصیرت و اتحاد با دستان پر مهر و قدم های استوار شما مردمی خلق شد که همانند گذشته اراده کردید و اینبار نیز فصلی نو از تاریخ ایران عزیزمان را بوجود آوردید و یقین بدانید پیروز این انتخابات ملت بزرگ ایران است.

شما با حضور سبزتان به ندای رهبر عزیزمان لبیک گفتید و حماسه بزرگ سیاسی را رقم زدید تا همه کشورها بدانند که ایرانی در راه تحقق آرمانهایش در هر جبهه‌ای سر افرازانه پای می‌نهد و از هیچ کوششی دریغ نمی نماید و سکون نمی شناسد.

مردم گرانقدر دیارم؛

بر خود به عنوان فرزند کوچکی از این دیار لازم و واجب دانستم تا ضمن تقدیر از حضورتان، دستهای یکایک شما عزیزان را به گرمی بفشارم و بخواهم تا همراه با هم، کاندیداهای راه یافته به شوراهای شهر و روستا را یاری کنیم تا با اتحاد و همدلی بتوانیم بیش تر از پیش شاهد رشد و شکوفایی دیار عزیزمان باشیم و ضعفهای گذشته را برطرف و آنها را به فرصت و قوت تبدیل نموده تا شهر و روستایی پیشرفته و زیبنده، که همگان لایق آن هستید را بوجود آوریم.

مردم عزیز استان و کشورم؛

ضمن ابراز خرسندی و تبریک به جهت برگزیده شدن آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی به عنوان نماینده استانمان در مجلس خبرگان رهبری، از این طریق نیز تبریکات صادقانه خود را خدمت برادر عزیز جناب آقای دکتر حسن روحانی که با رای بالا و با شایستگی به عنوان رییس جمهور منتخب مردم برگزیده شدند اعلام می دارم. بی تردید آرای بالای ایشان در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری نشانه اعتماد مردم به دولت تدبیر و امید بوده و همگان دولت ایشان را حامی خواهیم بود تا ایران عزیزمان سربلندتر از همیشه و متحدتر از گذشته راه خویش را به سوی ترقی های بیشتر طی نماید.

در آخر، ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای این خوبان از کلیه دست اندرکاران هیات نظارت، اجرایی و بازرسی انتخابات و دستگاه های امنیتی، استاندار و فرمانداران محترم و سایر عزیزان تقدیر و تشکر می نمایم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علیرضا ( پاسخ به بویراحمد گرمسیر ) گفت:

    از لحن و حرف شما پیداست که گفتمان اصلاح طلبی ندارید و هدفی جز فرافکنی عقده درونی خود نداشته اید و مطمئن باشید دکتر تاجگردون از اون دسته افرادی نیست که سطحی نگری نماید . به نظر شما موج ایجاد شده در باب طرفداری از روحانی مگر غیر از شلیک تیر خلاص از سوی مثلث اصلاح طلبان ( هاشمی ؛ خاتمی و عارف ) و به تبع آن حمایت افرادی مثل دکتر تاجگردون بود . کی فکرش را میکرد در روزهای پایانی تبلیغات اینهمه شور و شوق و تلاش بوجود آید .

  • بویراحمدگرمسیر گفت:

    جناب اقای تاجگردون روزی که برای حمایت ازملک حسینی داخل پارک دوستی سخنرانی کردید همه مامنتظرحمایت شماازاقای روحانی بودیم ولی بازجرات گفتنه یک کلمه رانداشتی حالابعدازانتخاب روحانی لب به سخن گوشده ای نه جناب دکترشمابایدازاصول گراهایادبگیری درهیچ شرایطی دورنگی راپیشه نکردن ولی ان روزشماچکارکردیدهمه مامنتظره حمایت شماازاقای روحانی بودیم ولی شماسکوت کردید.جزخیانت به اصلاح طلبان چیزدیگری نمی توان گفت تمام سران اصلاح طلبان استان به ماهیت شماپی برده اندمطمین باش به گوش ان کسی که بایدبرسدمیرسد.

پربازديد