تاریخ درج خبر : 1393/05/04
کد خبر : ۳۰۵۶۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

رسانه ها نقش قابل توجهی در بازسازی و تقویت فرهنگ عمومی دارند

سایت استان: مدیرمسئول نشریه محلی ندای ایل گفت: تنظیم برنامه گفتگو با خبرنگاران، مدیران مسئول سایت ها، نشریات، خبرگذاری ها و رسانه های مختلف کار بسیار شایسته، ارزنده، قابل تقدیر و ماندگاری است.

محمود مومن نسب در گفتگو با سایت استان در این باره اظهار داشت: سایت استان و دیگر سایت ها و خبرگزاری ها در ابعاد مختلف خدمات ارزنده ای برای شکوفایی این سرزمین انجام داده اند و نیاز است به پاس این خدمات جهت شناساندن شخصیت های زحمت کش درون این سایت و سایر سایت ها و رسانه ها اطلاع رسانی شود.

306

وی با اشاره به زندگی سخت و پیچیده و یسیار دشوار خبرنگاری افزود: اغلب مسئولین اعتقاد ویژه به حوزه رسانه دارند که از آنان انتظار میرود به چنین رسانه های توجه جدی بنمایند.

مومن نسب با تاکید بر تاثیرگذاری این نوع حرکت ها بر فرهنگ مردم منطقه خاطر نشان کرد: بر خلاف عده ای انگشت شمار که از رصد و کارکرد حوزه رسانه ای هراس دارند، خوشبختانه حداکثر مسئولین، قاطبه مردم و تمامی طیف های کارشناسی اداری، دانشگاهی، کارگری، بازاری و….. استان کهگیلویه و بویراحمد در بیشتر موارد با رسانه ها هماهنگی کامل و احساس خوشایند نسبت به کارکرد آنان دارند.

وی اظهار داشت: تمام سایت های مجازی ، نشریات، روزنامه ها، خبرگزاری های استان نمادهای فرهنگی و تاریخی هستند که نقش قابل توجه در روشنگیر، بازسازی و تقویت فرهنگ عمومی دارند، بطوری که علاوه بر رسالت خبری، نقش این حوزه در شرکت گسترده و باشکوه مردم در مناسبت ها خصوصا روز قدس بر هیچ چشم و دل بیداری پوشیده نیست.

مدیر مسئول نشریه محلی ندای ایل با تشکر از عوامل پایگاه اطلاع رسانی سایت استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله خانم ها (خردمند، خزائیان) و آقایان (ذکاوت، پرهیز، آرام) و دیگر دست اندرکاران این حوزه گفت: رسانه ها باید هرکجا که باعث ایجاد توسعه منطقه و رضایت نسبی در بین مردم میشوند با رعایت ملاحظات قانونی بصورت جدی و بدون ملاحظه وارد کار شده و تکالیف خود را در برابر خدای متعال و مردم عملیاتی کنند.

مومن نسب در پایان گفت: این گونه کارها (گفتگو با خبرنگاران) در روحیه جمعی و تکریم جایگاه بخش رسانه تاثیر گذار است و امیدوارم این حرکت های خوب که موجب اتکاء به نفس بیشتری بین رسانه ها خواهد گشت، تداوم داشته باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    لازم است مسولان به خبرنگاران اهتمام ویزه بنمایند کاملا درسته

  • مهمان گفت:

    خبرنگاری واطلاع رسانی در جامعه امروزی امر مهم ودرواقع آگاهی دادن به وضعیت اجتماعی در تمام ابعاد است .وحمایت از این قشر زحمت کش نیازمند مردم و همه دستگاههای دولتی است

پربازديد