تاریخ درج خبر : 1391/06/27
کد خبر : ۳۰۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

امکانات منطقه تفریحی چشمه بلقیس جوابگو نیست

سایت استان: فرماندار چرام گفت: ایجاد نانوایی سیار، برقرار کردن اورژانس 115، احداث نمازخانه و افزایش نیروهای انتظامی و امنیتی از برنامه‌های اجرایی است که در منطقه چشمه بلقیس باید سامان‌دهی شوند.
 علیرضا نیکروز ظهر امروز در حاشیه نشست ستاد پدافند غیرعامل این شهرستان با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری درباره پدافند غیرعامل اظهار کرد: وجود نظام اطلاعاتی یکپارچه شهری در این زمینه و ارائه الگوی مدیریت هماهنگ شهری در پدافند غیرعامل ضروری است.

فرماندار چرام در ادامه با بیان اینکه مدیریت بحران در حوزه معاونت خدمات شهری قرار گرفته، ابراز داشت: پدافند غیرعامل در بررسی و برنامه‌ریزی برای تهدیدات غیر طبیعی که با طرح قبلی و برای آسیب رساندن به تأسیسات مورد مطالعه صورت می‌گیرد، ایفای نقش می‌کند.

وی افزود: جهت پیشگیری از حوادث باید در استحکام‌سازی ابنیه‌ها دقت بیشتری صورت گیرد و مسئولان مربوطه وظایف خود را به درستی برای برنامه‌ریزی بشناسند.

نیکروز با اشاره به نقاط حادثه‌خیز شهرستان چرام گفت: اداره راه و شهرسازی و همچنین راهنمایی و رانندگی موظف به نصب علائم راهنمایی و رانندگی در این نقاط هستند.

مسئول ارشد اجرایی شهرستان چرام یکی از ارکان مهم مورد بررسی در این نشست را منطقه تفریحی و تاریخی چشمه بلقیس ذکر و بیان کرد: چشمه بلقیس یکی از اماکن تفریحی و گردشگری در سطح استان و کشور محسوب می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: ایجاد نانوایی سیار، برقرار کردن اورژانس 115، احداث نمازخانه و افزایش نیروهای انتظامی و امنیتی از برنامه‌های اجرایی است که در این مکان باید سامان‌دهی شوند.

احداث جاده کمربندی در شهرستان، روشنایی معابر و میادین و مرمت حفاری‌های معابر و جاده‌ها که از عوامل اصلی راه‌بندان است در این نشست تصویب شد.

در این جلسه که تعدادی از مسئولان حضور داشتند، ادارات راه و شهرسازی، شهرداری و نظام مهندسی موظف به رعایت اصول فنی در این شهرستان شدند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد