تاریخ درج خبر : 1393/05/04
کد خبر : ۳۰۶۶۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

اعلام 215 اولویت سرمایه گذاری صنعتی و معدنی کشور در سالجاری

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 215 اولویت سرمایه گذاری صنعتی و معدنی کشور در سالجاری و در یک فهرست 15 گانه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام گردید.

IMG_3522

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده افزود: بر این اساس اولویتهای سرمایه گذاری در سال جاری به طور کلی شامل 215 مورد است که در بخش های اکتشاف 4 مورد، استخراج 2 مورد، فلزات و مصنوعات فلزی 21 مورد، کانی غیر فلزی 37 مورد، پتروشیمی 19 مورد، شیمیایی 6 مورد، پلیمری 20 مورد، سلولوزی 15 مورد، غذایی 5 مورد، دارویی 7 مورد، نساجی و پوشاک 11 مورد، برق و الکترونیک 5 مورد، ماشین سازی و تجهیزات 13 مورد، تجهیزات پزشکی 34 مورد و خودرو و نیرو محرکه 15 مورد اعلام شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: علاوه بر رشته فعالیت های اعلامی، توسعه واحدهای موجود که تولید آنها به میزان بیش از 85% ظرفیت اسمی بوده و نیز بیش از 30% محصولات خود را صادر نموده اند نیز در اولویت های وزارت صنعت، معدن و تجارت محسوب می شود.

دیودیده گفت: این اولویتها به تفکیک گروههای صنعتی و معدنی اعلام و در پورتال وزارت صنعت، معدن و تجارت به آدرس http://www.mimt.gov.ir و همچنین پورتال های سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه منظور از اولویت گذاری به رشته فعالیت های مندرج در فهرست اعلامی، پشتیبانی و حمایت های بخشی حوزه اختیار وزارت صنعت، معدن و تجارت و پیشنهاد درخواست پشتیبانی توسط سایر دستگاهها می باشد افزود: سایر خدمات و پشتیبانی های مورد نیاز سرمایه گذاران محترم از طریق حوزه های مرتبط قابل پیگیری خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد