تاریخ درج خبر : 1393/05/05
کد خبر : ۳۰۸۸۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

توزیع 15هزار پاکت جمع آوری فطریه توسط کمیته امداد کهگیلویه

سایت استان: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه از توزیع 15هزار پاکت جهت جمع آوری فطریه مردم این شهرستان خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، امراله فروزنده گفت: با توجه به نزدیک شدن به پایان ماه مبارک رمضان این نهاد اقدام به توزیع 15 هزار پاکت فطریه در واپسین روزهای پایانی ماه مبارک رمضان جهت جمع آوری فطریه مردم مسلمان وروزه دار شهرستان نموده است.
وی با بیان اینکه در این ما طرح های مختلفی از طریق این نهاد جهت کمک به ایتام و نیازمندان اجرایی شده، اظهار داشت: مردم خیر و نوعدوست شهرستان در تمامی مناسبت ها بویژه حمایت های مالی وجنسی خود جهت اطعام نیازمندان کمک های قابل توجهی به این نهاد نموده اند.
فروزنده تصریح کرد:جهت اطلاع رسانی و تشریح برنامه های خدماتی این نهاد در طول ماه مبارک از تمامی ظرفیت ها و با–استفاده از تریبون نماز جمعه، پخش اگهی و بنر وگزارش و انعکاس اقدامات انجام گرفته به اصحاب رسانه بحمدلله توفیقات خوبی در جهت خدمات رسانی به محرومان و نیازمندان حاصل گردید.
مدیر کمیته امداد شهرستان کهگیلویه یادآور شد: 25 صندوق ثابت در محل برگزاری نماز عید سعید فطر در شهرها و بخش های شهرستان جهت جمع آوری پاکات فطریه پیش بینی و مستقر خواهد شد.
وی علل این اقدامات خداپسندانه توسط خیرین و مردم را نشان از درک والای مردم و پیشرفت همه جانبه فرهنگ انفاق و نوع دوستی دانست و از مردم فهیم و نوعدوست شهرستان کهگیلویه، تمامی حامیان و خیرین نیکوکاری که در همه برنامه ها و مناسبتها در یاری رساندن به همنوعان خود از هیچ کمکی دریغ نورزیدند تشکر و ابراز امیدواری کرد: مردم نوعدوست شهرستان در این طرح نیز با حضور چشمگیر خود ایتام و نیازمندان را فراموش نخواهند کرد.
وی همچنین از جمع آوری 18میلیون ریال جهت کمک به مردم مظلوم فلسطین توسط کمیته امداد شهرستان کهگیلویه خبر داد و گفت: 12 پایگاه ثابت و سیار در مسیر راهپیمایی و میعادگاههای نماز جمعه مستقر گردید و در مجموع از طریق همین صندوقها مبلغ 18میلیون ریال به مردم مظلوم فلسطین کمک شد.
مدیر کمیته امداد شهرستان کهگیلویه ضمن تقدیراز همه مردم و مسئولین که در این راهپیمایی شرکت نمودند، اعلام کرد: این نهاد آمادگی دارد که در هر ساعت از شبانه روز کمک های نقدی وجنسی مردم را جهت ارسال به مردم مظلوم فلسطین جمع آوری و ارسال نماید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد