تاریخ درج خبر : 1392/03/28
کد خبر : ۳۰۹۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

برای رفع مشکلات بانوان در یاسوج تلاش خواهم کرد

سایت استان: نخستین بانوی راه یافته به شورای شهر مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در چهار دوره شوراهای اسلامی شهر افزود: در این مدت چهار سال خدمت‌گزاری؛ اگر توفیقی باشد با همه توان برای رفع مشکلات بانوان در یاسوج در زمینه‌های مختلف و آن‌چه که به ما ربط دارد تلاش خواهم کرد.

زهرا زمانی در حاشیه نخستین نشست تعاملی اعضای جدید شورای شهر یاسوج با رسانه‌ها که در محل رستوران ونوس این شهر برگزار شد، اظهار کرد: مشاهده می‌کنیم که زیرساخت‌ها در بخش‌های مختلف از جمله در امور فرهنگی و به‌خصوص ورزشی برای بانوان در مرکز استان و شهر یاسوج فراهم نیست.

98748

منتخب شورای شهر یاسوج ادامه داد: ظرفیت زنان یاسوجی برای توسعه؛ بسیار بالا بوده و همه وظیفه داریم زمینه را برای شکوفایی استعدادهای آنان فراهم آوریم.

وی از اعتماد مردم به خود با بیان این‌که هرگز فکر نمی‌کردم با رأی نخست مردم شهر مواجه شوم، تصریح کرد: رأی مردم قبیله‌ای و قومی نبود و می‌توان گفت که به برنامه‌ها رأی دادند.

زمانی بهترین حالت برای موفقیت شورای شهر یاسوج را تعامل بین اعضا دانست و گفت: به سهم خود و برای رضای مردم و پیشبرد کارها به خرد جمعی و تعامل سازنده تن خواهم داد.

برگزیده نخست شورای شهر یاسوج توسط مردم در ادامه و در پاسخ به سؤالی در زمینه چگونگی حمایت از تیم‌های ورزشی و به خصوص تیم فوتبال شهرداری یاسوج اظهار کرد: تیم فوتبال شهرداری یاسوج باید با قدرت در عرصه بماند.

زمانی افزود: جوانان زیادی به عشق تیم فوتبال شهرداری یاسوج اکنون شب و روز خود را سپری می‌کنند و ما اعتقاد داریم نه تنها این تیم بلکه سایر تیم‌های موفق ورزشی باید حمایت شوند و از جمله تیم‌های ورزشی مختص به بانوان هم باید راه‌اندازی و حمایت شوند.

وی با اشاره به این‌که پیش از این هم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور و دیدارهای تیم فوتبال شهرداری یاسوج را پی‌گیری می‌کرده است، تصریح کرد: تیم فوتبال شهرداری یاسوج مایه افتخار ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد است و امروز انتظارات از این تیم و مسئولان آن بیشتر شده که شورای شهر هم وظیفه خود می‌داند به این خواست مردم به ویژه جوانان پاسخ دهد.

منتخب شورای شهر یاسوج به مطالبات قشر زنان اشاره و عنوان کرد: بیش از هر چیز مردم در برهه کنونی تشنه خدمت صادقانه هستند و اگر هم در جایی دست ما برای کمک به مردم بسته باشد باید با اخلاق اسلامی و عطوفت جواب آن‌ها را بدهیم چرا که مردمی کم توقع داریم.

زمانی به نحوه عملکرد خود و برنامه‌هایی که برای مدت خدمت تدوین کرده اشاره کرد و افزود: به گونه‌ای رفتار خواهیم کرد که رویکرد مردم از یک منتخب زن در دوره آینده به چندین نفر تغییر کرده و از این پس زنان در حوزه مدیریت شهری جایگاه شایسته خود را پیدا کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مهمان گفت:

  خانم زمانی مگه ….. کار و بدبختی نداره که هر روز باهات میاد شهرداری کی رو تاکسیش کار میکنه

  • نیوشا گفت:

   رفتار و این حرف شما از انسانیت دوره.من متاسفم ک همشهری مثل شما دارم واقعا متاسفم

 • امین گفت:

  کاملا رای استان ک-ب قومی قبیله ای بوده

 • محمد مختاری گفت:

  مایه مباهاته و امید به افزون تر شدن توان و اعتماد بنفست دختر غیرتمند لر . زنده باد و پر ثمر برای بانوان زخمی و سکوت گزیده ی شهرم .

 • ناشناس گفت:

  کاش لا اقل پیشینه افراد برای کاندیدا شدن بررسی می شد
  لااقل از لحاظ اغتقاد به دین و مذهب

 • زینب گفت:

  این انتخاب فرای یک شخصیت اثبات تغییر ساختار فکری مردم این شهرستان است است و موجب افتخار

پربازديد