تاریخ درج خبر : 1392/03/28
کد خبر : ۳۰۹۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

شورای شهر هستیم نه شورای شهرداری/ شورا را سیاسی نخواهیم کرد/تصاویر

سایت استاناعضای جدید شورای اسلامی شهر یاسوج در نخستین نشست رسانه‌ای خود از کمبودها و نقاط ضعف و بایدها و نبایدها برای توسعه این شهر سخن گفتند.

 نخستین نشست تعاملی میان اصحاب رسانه و اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج برگزار شد.

در این نشست هر یک از 11 عضو شورای اسلامی شهر یاسوج در سخنانی کوتاه با معرفی خود از برنامه‌های آینده گفتند.

231

در این نشست رسانه‌ها نیز به عنوان رکن چهارم دموکراسی و البته در ایران اسلامی به عنوان رکنی از مردم‌سالاری دینی نظرات خود را برای پیشبرد هر چه بهتر امور شهری در شهر یاسوج به عنوان مرکز استان بیان کردند.

حرف مشترک همه منتخبین مردم در این نشست، عدم دخالت دادن رفتارها و تصمیمات سیاسی در تصمیم گیریهای شورا بود.

در این نشست ابتدا نفر دوم منتخب شورای شهر یاسوج با قدردانی از رأی اعتماد مردم به خود اظهار داشت: مردم شهر یاسوج بیش از این مستحق خدمت هستند.

هدایت‌الله امیری افزود: باید پاسخگوی این اعتماد مردم بود و ما خدمتگزاران وظیفه داریم خواسته‌های آنان را تا آن‌جا که می‌توانیم پاسخگو باشیم.

وی گفت: شهر یاسوج دارای ظرفیت‌های زیادی است که می‌تواند در آینده جوابگوی خیل عظیمی از مردم کشور به عنوان مسافر و گردشگر باشد.

در ادامه جوانترین عضو راه‌یافته به شوراهای اسلامی شهر در استان کهگیلویه و بویراحمد به بیان دیدگاه‌های خود پرداخت و افزود: مردم امروز به جای شعار از ما عمل می‌خواهند.

محسن مفتح ادامه داد: بدنه شورای جدید شهر یاسوج را جوانان تشکیل می‌دهند که باید مطالبات آن‌ها را به عنوان بزرگترین قشر جامعه در حد توان برآورده سازیم.

وی اصحاب رسانه را چشم همیشه بیدار دانست و از آن‌ها خواست در پیشبرد اهداف مد نظر شورای جدید شهر با یکدیگر تعامل سازنده داشته باشند.

یکی دیگر از اعضای جدید و جوان شورای اسلامی شهر یاسوج سعید پایدار بود که با تبریک خلق حماسه 24 خرداد آن را هدیه‌ای بزرگ به پیشگاه رهبری دانست.

پایدار یاسوج را خسته از اعمال و کارهای غیرکارشناسی دانست و گفت: یاسوج و مردم آن در انتظار کار هستند نه وعده و وعید پس باید آستین همت بالا زده و برای آن‌ها کار کنیم.

این عضو جدید شورای اسلامی شهر یاسوج با انتقاد از رسانه‌ها گفت: با همه احترامی که برای رسانه‌ها قائل هستم اما شما ببینید که رسانه‌ها در چند سال اخیر کجا از کارهای غیرقانونی مسئولان انتقاد کرده‌اند.

وی گفت: امروز به دنبال ساختن یاسوجی نو هستیم و اگر وعده‌ها عملی شوند شاهد تحول و تحقق توسعه در مرکز استان خواهیم بود.

رحیم فروغ‌فر یکی دیگر از منتخبان مردم در شورای چهارم شهر یاسوج خود را منتخب همه مردم و نه فقط یک قشر خاص دانست و گفت: رسانه‌ها هر کجا از شورای جدید کاستی و نقطه ضعف دیدند آن را پنهان نکنند.

وی افزود: عقب‌ماندگی شهر یاسوج تنها به جناح‌بازی و طایفه‌نگری مربوط بوده و اگر این نگاه را کنار بگذاریم شاهد شهری آباد خواهیم بود.

شیروان وظیفه‌شناس هم از رسانه‌ها خواست تا در کنار شورای شهر کمبودها را رصد کرده تا بتوان بهتر به مردم خدمات‌رسانی کرد.

گزارش تصویری از این نشست خبری:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رضا گفت:

  الکی نگو اگه من جز هم ولایتیش هستم هیچی نیستش اینو به زور رای اورد ادمی که تابع حق و حقیقت نیست نمیتونه خدمت کنه

 • پارسا گفت:

  واقعا حیف.
  اگه 4 نفر مث آقای اردشیری بودن توی شهرداری آلان بجای صفر درصد رشد کاری و فیزیکی بالای 50%رشد داشتیم.

 • 110 گفت:

  خیلی متاسفم

 • ZAHRA گفت:

  مرسی از این همه روشنگری

پربازديد