تاریخ درج خبر : 1391/06/28
کد خبر : ۳۰۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

زنگ آغاز سال تحصیلی به صدا در می آید

سایت استان: فرماندار بویراحمد گفت: همه امکانات برای آغاز سال تحصیلی جدید فراهم شده و 48 هزار دانش‌آموز شهر یاسوج شهر آماده راهی شدن به سوی مدارس برای علم‌آموزی هستند.
 محمد الفونه ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد اظهار کرد: سال تحصیلی جدید را با تحول و شکوفایی در امر آموزش و پرورش در سطح کشور آغاز خواهیم کرد.

فرماندار مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش یکی از مهم‌ترین کارهایی بود که در نظام آموزشی ما در طول سال‌های پس از انقلاب صورت گرفت و به مانند همه عرصه‌های دیگر در آموزش نیز به سوی بومی‌سازی برنامه‌ها حرکت می‌کنیم.

الفونه افزود: برای اجرای هر چه بهتر این سند همه باید همت به خرج دهند و برنامه‌ریزی به گونه‌ای باشد که تداخل و دوباره‌کاری مخل اجرا نشود.

این مسئول ارشد در شهرستان بویراحمد با بیان اینکه آموزش‌های لازم در زمینه تدریس کلاس‌های دوم و ششم ابتدایی ارائه شده، اظهار کرد: کلاس‌های ضمن خدمت به نحو مطلوبی در شهر یاسوج برگزار شد و معلمان این پایه‌ها با آمادگی نسبتاً مطلوبی پا به کلاس‌های درس در سال تحصیلی جاری می‌گذارند.

فرماندار شهرستان بویراحمد از نواخته شدن زنگ سال تحصیلی جدید در 500 آموزشگاه این شهرستان خبر داد و گفت: در سال جاری تحصیلی حدود 48 هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی شهر یاسوج راهی مدارس می‌شوند.

الفونه از آماده بودن همه فضاهای آموزشگاهی در این شهر خبر داد و گفت: با تمهیدات اندیشیده شده و برنامه‌ریزی مستمری که در طول تابستان صورت گرفت دانش‌آموزان و معلمان این شهر با فراغ بال سال تحصیلی جدید خود را پشت سر خواهند گذاشت.

فرماندار مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه افزود: در 29 شهریور امسال تعداد 4 هزار و 500 دانش‌آموز کلاس اولی وارد کلاس‌های درس می‌شوند.

این مسئول گفت: از تعداد 48 هزار دانش‌آموز یاسوجی تعداد 22 هزار و 500 نفر از آنان در مقطع تحصیلی ابتدایی تحصیل می‌کنند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد