تاریخ درج خبر : 1393/05/06
کد خبر : ۳۱۱۲۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

گردهمایی فعالان جشنواره عمار در یاسوج برگزار شد

سایت استان: گردهمایی فعالان جشنواره عمار با حضور یادگاران و هنرمندان دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی در یاسوج برگزار شد. به گزارش سایت استان، گردهمایی فعالان برگزاری جشنواره عمار دیشب با حضور جمعی از دانشجویان، فعالان برگزاری جشنواره عمار، هنرمندان جوان یاسوج و یادگاران و هنرمندان دوران دفاع مقدس در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) یاسوج برگزار شد.

در این مراسم که با ضیافت افطار همراه بود، صحنه هایی از عملیات کربلای 5 و والفجر 8 که توسط هنرمندان کهگیلویه وبویراحمدی در دوران دفاع مقدس تصویربرداری شده بودند، به نمایش عموم گذاشته شد.

در این برنامه رضا منطقی از هنرمندان و تصویر برداران دوران دفاع مقدس به بیان خاطرات و ناگفته های خود از این دوران پرداخت.

سید عبدل عباسی از فعالان انقلاب اسلامی دفاع مقدس نیز در این نشست به بررسی چگونگی شکل گیری نهاد های انقلابی در استان و بیان خاطراتی از فعالیت جوانان انقلابی استان در دوران رژیم پهلوی پرداخت.

گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و فعالان دانشجویی دوران پیروزی انقلاب اسلامی از جمله شهید کرامت الله ایزدپناه و فرماندهان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس از جمله دیگر برنامه های این مراسم بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد