تاریخ درج خبر : 1392/03/28
کد خبر : ۳۱۱۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تعطیلی پنج شنبه ها در استان

سایت استان: با تصمیم استاندار کهگیلویه و بویراحمد و تصویب در شورای اداری روز پنجشنبه ها در استان کهگیلویه و بویراحمد تعطیل خواهد شد .

12301

یک منبع آگاه در استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان این مطلب گفت : بخشنامه تعطیلی پنجشبنه ها آماده شده و بزودی به مسئولان اجرایی استان ابلاغ می شود .

وی افزود : با تعطیلی پنجشبه ها زمان شروع و پایان کار کارکنان دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد هم دچار تغییراتی خواهد شد .

این منبع موثق که خواست نامش فاش نشود ادامه داد : براساس پیشنهاد فعلی کارشناسان به استاندار زمان شروع کار کارکنان دولت در کهگیلویه و بویراحمد از ساعت 6.20 صبح و پایان آن هم ساعت 15 (سه بعداز ظهر ) خواهد بود ولی باید منتظر تایید پیشنهادات کارشناسان توسط استاندار بود .

وی با بیان اینکه این تصمیم برای نیم سال اول امسال خواهد بود و زمان حضور کارکنان در خاطرنشان کرد : ممکن است این ساعت کار با تغییراتی همراه شود.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سحر گفت:

  آره برا اداراتی که همون ساعت قبلی میان و پنج شنبه تعطیلند خیلی خوب باید هم این همه مشتاق باشند ما خانمها کاملا معترضیم

 • هوشنگ احمدي گفت:

  با عرض سلام از استاندار محترم کمال تشکر وقدردانی دارم

 • علي گفت:

  دستتون درد نکنه چون هم فرصت خوبی هست تا به کارهای عقب افتاد برسیم هم فرصتی است که بیشتر در کنار خانواده باشیم هم جنبه اقتصادی دارد مثلا بنزین کمتری مصرف می شود چون ان روز رفت امد کمتری صورت می گیرد با تعطیلی پنج شنبه ها

 • ناشناس گفت:

  لطفا ساعت را تنظیم کنیم چون ما بچه مدرسه ای داریم اگر ساعت 6/45 تا 14/30 دقیقه باشد بهتر است

 • محمد گفت:

  اینطوری که به ضرر ما کارکنان است.پنج ساعت اول صبح وپنج ساعت عصر که جمعا می شود ده ساعت در هفته.اما در روز پنج شنبه ما که فقط شش ساعت کار می کردیم .حالا که کمک نمیکنند می خواهند اضافه کاری هم ازمون بکشند.نخواستیم همون پنج شنبه میاییم ولی کار دوبرابرو مزد کمتر به درد خودشون میخوره

پربازديد