تاریخ درج خبر : 1392/03/29
کد خبر : ۳۱۴۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

فرصت طلبان با تهمت زنی به دنبال منزوی کردن اصلاح طلبان هستند

سایت استان: رییس ستاد انتخاباتی دکتر محمدرضا عارف در کهگیلویه و بویراحمد گفت: از یکسال گذشته تاکنون به صورت رسمی و غیر رسمی در محافل مختلف و در بین مردم اهداف اصلاح طلبی تبلیغ شد که خوشبختانه نتایج خوبی داشته و پیروزی دکتر حسن روحانی نیز از برکات این تبلیغ گسترده از سوی نخبگان این ستاد انتخاباتی بوده است.

3654

محمد بهرامی افزود: متاسفانه در سطح استان برخی افراد فرصت طلب جهت تخریب چهره های موجهه اصلاح طلب به تخریب روی آوردند که این تخریب ها نه تنها موثر نخواهد بود بلکه حلقه دوستان دکتر محمد رضا عارف و دکتر حسن روحانی را نزدیک و نزدیکتر کرد.

وی اظهار کرد: کسانی که منافع خود را به خطر می بینند به دغل بازی روی آوردند در حالی که روزی که صحنه نمایش یاران اعتدال و اصلاح طلبی بود خود را در گوشه ای پنهان کرده بودند تا صدای مردم را نشوند و امروز سر بیرون آوردند و می خواهند یاران دکتر عارف و دکتر حسن روحانی را منزوی نمایند و تهمت را تنها راهکار برای خود می دانند در حالی که مردم این استان با یکپارچگی همراه با صداقت و شجاعت آنان را سرجایی خود نشاندند.

رییس ستاد انتخاباتی دکتر محمدرضا عارف در کهگیلویه و بویراحمد و شهردار سابق یاسوج از کسانی که دست به تخریب اصلاح طلبان واقعی در سطح استان زده اند خواست تا شیرینی به وجود آمده برای مردم را تلخ نکنند و با موج مردم همراه شوند.

بهرامی بیان کرد: رای بالای مردم این استان به خط و مشی اعتدال و اصلاح طلبی نشان از تدبیر و امید به تغییر در بین مردم این استان است پس باید این نوع موضع گیری سیاسی مردم را ارج نهاد و با آنان همراه شد.

وی ابراز کرد:حضور گسترده مردم این استان در انتخابات 24 خرداد قابل تقدیر است و امید است که دکتر روحانی که دولتی تدبیرگرا و امیدآفرین را با خود به همراه دارد تا بتواند جوابگوی این ملت فهیم باشد چرا که مردم این استان همچون گذشته در خلق حماسه سیاسی پیشتاز بودند و درخششی کم نظیر رسالت خود را ادا نمودند.

رییس ستاد انتخاباتی دکتر محمدرضا عارف در کهگیلویه و بویراحمد در پایان افزود: برخی هنوز باور ندارند که جو تدبیرگرایی و اعتدال ایران را فراگرفته و می خواهند شادمانی مردم را تبدیل به یاس کنند .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد