تاریخ درج خبر : 1393/05/08
کد خبر : ۳۱۵۲۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

مردم تخلفات بازار را به سامانه 124 گزارش دهند

سایت استان: معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازرسی از مراکز عرضه کالا و خدمات در سطح شهر یاسوج گفت: مردم تخلفات بازار را به سامانه 124 گزارش دهند.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سالار حسین پور با اشاره به ورود خیل عظیم گردشگران به استان کهگیلویه و بویراحمد بخصوص شهرهای یاسوج و دنا گفت: مردم و مسافرین در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را جهت بررسی از طریق سامانه 124 به سازمان صنعت، معدن و تجارت در مرکز استان و ادرات شهرستانی اطلاع دهند.
حسین پور افزود: در این ایام تیم های بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف به صورت ویژه در حال رصد کردن شرایط بازار هستند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینکه سامانه 124 بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به گزارش ها و شکایت ها مردمی است افزود: مردم و مسافرین در این ایام نیز می توانند گزارش های خود را از تخلفات احتمالی ارائه دهند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.
معاون نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: شرایط بازار استان در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد و با کسانی که سعی در ایجاد خلل و سوء استفاده احتمالی از این شرایط را داشته باشند برخورد خواهد شد.
حسین پور در ادامه افزود: هیچ گونه کمبود کالایی در بازار استان گزارش نشده است و کالا و صنوف خدمت رسان در سطح کهگیلویه و بویراحمد به شکلی رضایت بخش در حال خدمت رسانی به گردشگران و هم استانی ها می باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمدی گفت:

  من هم با نظر شهروند عزیز موافق بوده و این مشکلات را مسولان مرتفع و پاسخگو باشند..درود

 • شهروند گفت:

  جناب حسین پور لطفا خودت به صورت ناشناس تماس بگیر … بعد متوجه همکاران پرتلاش 124 خواهی شد…که چقدر اعصاب مردم را بهم می ریزند…سپاس

 • شهروند گفت:

  متاسفانه بارها تماس گرفتیم و هرگز پاسخی نشنیدیم…!!!
  لطفا مردم را با این گونه تبلیغات واهی فریب ندهید ؟
  شما نرخ تاکسی بیسم ها را اگه راست می گید کنترل و به مردم اطلاع رسانی کنید

پربازديد