تاریخ درج خبر : 1392/03/30
کد خبر : ۳۱۷۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه ی ستاد انتخاباتی ملک حسینی در شهرستان کهگیلویه به مناسبت خلق حماسه سیاسی

سایت استان: ستاد انتخاباتی ملک حسینی در شهرستان کهگیلویه به مناسبت خلق حماسه سیاسی 24 خرداد بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الرحمن الرحیم
مردم شرافتمند شهرستان کهگیلویه
1- سپاس، یزدان بزرگی را سزاست که این فرصت را فراهم نمود تا در این معبر از تاریخ پر فراز کشورمان همچون دیگر هموطنان پرچمدار شرافت و سرافرازی ایران اسلامی باشیم. جای بسی تشکر و امتنان است که شما همشهریان پاک سیرت با تمسک به اصل ولایت و پیروی از شخص شخیص مقام معظم رهبری ندای وحدت خواهی سرداده و در راستای عزت و عظمت جمهوری اسلامی گامی بزرگ دیگر برداشتید. بی شک همیشه عرصه انتخابات وادی مهابت و صلابت شما هم استانی های عزیز و همه ی مردم وطن دوست و خداجوی است که می تواند آینه ی تمای نمای بلوغ سیاسی مردم این کهن بوم و بر – ایران اسلامی عزیز – باشد و جهانیان را از فهم و درایت و بینش و بصیرت خود به شگفتی وا دارد. درود خداوند تبارک و تعالی بر شما باد که نجابت و صبوری شما کم نظیر است.
2- در خلق حماسه 24 خرداد شور و اشتیاق همه آحاد ملت ، همه طبقات و اصناف جامعه، با هر گونه گرایش و تعلق فکری و سیاسی ستودنی است. همه جهت اعتلای جمهوریت و اسلامیت نظام و کشور عزیزمان به صحنه آمدند و با فکر و اندیشه و همت والای خود مردمسالاری دینی را بستری مناسب برای توسعه همه جانبه و تعیین و ترسیم مسیرهای حرکت کشور به آینده ای امیدوار، برگزیدند. خداوند بزرگ و امام عصر (عج) برکت بدهد آینده شما مردم خوش قلب و متمدن را.
3- سپاسگزاریم از تک تک هم استانی های عزیز – همه اقشار با هر سلیقه سیاسی – که در انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان شرکت نموده و به کاندیدای مورد نظر خود رای دادید. رای اکثریت شما به حضرت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی که مجتهدی متخصص و متعهدی وارسته است را ارج می گذاریم و توفیقات روز افزون ایشان را در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران به خصوص همه هم استانیهای بزرگوار از خداوند متعال خواستاریم. امید واثق داریم وحدت و همدلی که بین طیف های مختلف سیاسی حول محور آیت الله ملک حسینی شکل گرفت، تداوم آن مایه خیر و برکت و توسعه ی شهرستان خواهد شد.
4- آرزوی توفیق در خدمتگزاری به مردم شریف را برای رئیس جمهوری منتخب و همه منتخبین شما در شوراهای اسلامی شهر و روستا را از حضرت حق مسئلت می داریم
ستاد انتخاباتی آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در شهرستان کهگیلویه

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد