تاریخ درج خبر : 1392/03/30
کد خبر : ۳۱۷۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دومین امام جمعه لنده خداحافظی کرد/عبدالملکی در همدان کیانی در لنده

سایت استان:  حجت السلام عباس عبدالملکی در اجرای کارهای فرهنگی و برگزاری اعیاد و جشن ها در شهرستان لنده همیشه پیشگام بود و با رفتن وی تمام برنامه ها تحت الشعاع قرار گرفته است.

برنامه های مبعث پیامبر(ص) و اعیاد شعبانیه در لنده آن طوری که می باید برگزار نشد و خلاء این امام جمعه فرهنگی که دغدغه فرهنگی بسیاری داشت به عینه احساس شد.

مردم شهرستان لنده بر این باورند که رفتن عبدالملکی قابل جبران نیست و وجود وی بسیار غنیمت بود.

حجت السلام پناهی هفته گذشته در نماز جمعه شهر لنده گفته بود: حجت‌الاسلام عباس عبدالملکی امام جمعه اسبق شهر لنده به شهر اسلام آباد ملایر منتقل و در آن جا به عنوان امام جمعه منصوب شده است

مردم و مسئولان شهرستانی و استانی اقدامات بسیاری جهت ابقای عبدالملکی در شهر لنده انجام دادند اما با توجه به درخواست قبلی آقای عبدالملکی برای انتقال به اسلام‌آباد و معرفی امام جمعه آن شهر برای یک منطقه دیگر، وی مجبور به خداحافظی و نقل مکان به شهر اسلام‌آباد شد.

با توجه به انتقال امام جمعه شهرستان لنده به استان همدان مسئولان شورای سیاست گذاری ائمه جماعت درصدد برآمد تا برای شهر لنده امام‌جمعه‌ای دیگر را منصوب نماید.

خبرها حاکی از آن است که حجت‌الاسلام کیانی از روحانیون برجسته و به‌نام شهرستان‌های کهگیلویه و لنده و طلاب حوزه علمیه قم در روز جمعه مورخ 31خرداد ۱۳۹۲به عنوان امام جمعه لنده منصوب می‌شود.

گفتنی است این دومین امام جمعه این شهرستان است که با مردم ولایت مدار این شهرستان خداحافظی کرد.

مراسم معارفه امام جمعه جدید شهر لنده با حضور استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی در محل شورای اداری این شهرستان برگزار می‌شود

این پایگاه خبری ضمن تقدیر وتشکر فراوان از زحمات بی شائبه حجت السلام عباس عبدالملکی که به حق پایه های فرهنگی مستحکمی را در این شهرستان بنا نهاد و آرزوی موفقیت و شادکامی برای وی؛ امیدوار است امام جمعه جدید در کارها فرهنگی و مسئولیت های مهم پیش رو موفق باشد.

منبع:چهارفصل

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد