تاریخ درج خبر : 1393/05/10
کد خبر : ۳۱۷۶۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

باقری: ۶۷۰ هزار گردشگر از جاذبه‌های بویراحمد و دنا بازدید کردند

سایت استان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از بازدید ۶۷۰ هزار نفر گردشگر از جاذبه‌های طبیعی دو شهرستان سردسیری بویراحمد و دنا خبر داد.

محمود باقری اظهار کرد: سه‌شنبه شب و چهارشنبه‌شب هر کدام به ترتیب 295 و 375 هزار گردشگر در این دو شهرستان وجود داشت.

وی بیان کرد: در این 2 روز افزون بر 50 هزار نفر از آبشار یاسوج کردند و بعد از آن مجموعه پارک های ساحلی، تنگ مهریان و تنگ گنجه ای بیشترین بازدید کننده را داشته اند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به افزایش گردشگران تابستانه در این استان، گفت: هم اکنون در برخی محورهای مواصلاتی این استان شاهد ترافیک سنگین و نیمه سنگین هستیم.

باقری خاطرنشان کرد: بنا به گزارش های رسیده و بررسی های عینی در برخی مناطق سیاحتی این استان جا برای اتراق مسافران وجود ندارد.

وی عنوان کرد: 5 هتل با 207 اتاق و 698 تخت در این استان وجود دارد که به جز در فصل تابستان و ایام نوروز تنها 30 درصد پذیرش دارند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: 14 منطقه نمونه گردشگری، 11 روستای هدف گردشگری، 17 اردوگاه رفاهی و 4 کمپینگ اقامتی در این استان وجود دارد.

باقری ابراز کرد: 8 دفتر خدمات مسافرتی در این استان فعالیت دارند که بجز فروش بلیط کار دیگری انجام نمی دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رضا گفت:

    بخدا جز آمار دروغ چیز دیگری نیست . اگر تعداادکل گردشگران 670000 نفر را تقسیم بر 5 ( تعداد سزنشین یک خودرو سواری) بکنیم و آن را تقسیم بر 48 ساعت ( دوشیانه روز تعطیلات) نماییم به این نتیجه میرسیم که در هر ساعت 2791 خودرو با پنج نفر سرنشین وارد دو شهرستان نامبرده شده است . آیا در این دو روز جاده های ما دارای این بار ترافیک بوده اند ؟ آیا در این دوروز مکانهای گردشگر پذیر ما ظرفیت پذیزش این تعداد را داشته است ؟ آیا طی این دو روز جاده های منتهی به مناطق گزدشگری ظرفیت پذیرش این بارترافیکی دا دارا بود و یا این ترافیک را بخود دیده است ؟ آیا طی این دو روز فروشندگان و خدمات رسانان مناطق گردشگر پذیر ، چه میزان درآمد داشته اند ؟ آقای مدیر کل شما با این گزارش دروغ و آبکی ، دست مدیران دوران احمدی نژاد را از پشت بسته اید .

  • حقوق گفت:

    متاسفم برای توی مدیر کل

    فقط دلت رو به همین آمار خوش کن
    بابا بگو چه خدمت رسانی کردی شما به این مسافرای بدبخت

پربازديد