تاریخ درج خبر : 1393/05/10
کد خبر : ۳۱۹۲۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

ضعف زیرساختهای گردشگری، داد رئیس پلیس راهور استان را هم در آورد

سایت استان: رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد گفت: ضعف زیرساخت‌های گردشگری در یاسوج، گردشگران و پلیس را دچار مشکل کرد.

ابوالحسن ملکی  در خصوص وضعیت ترافیکی این شهر همزمان با آخرین روز از تعطیلات اخیر اظهار کرد: از امروز جمعه حجم ترافیکی کمتری نسبت به چند روز اخیر خواهیم داشت.

13920628000102_PhotoA

وی گفت: در چند روز تعطیلات مربوط به عید فطر ترافیک سنگینی را در دو شهر یاسوج و سی‌سخت به دلیل حجم بالای مسافران تابستانی داشتیم.

رئیس پلیس راهور استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در این چند روز گزارشی مبنی بر تصادف جرحی و فوتی در معابر این دو شهر نداشتیم و نسبت به مدت مشابه در سال گذشته درصد پایینی از تصادف گزارش شده است.

این فرمانده انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که در این چند روز با آن مواجه شدیم مربوط به مشکلات ترافیکی در شهرها نبود بلکه پی بردیم استان ما از زیرساخت‌ها رنج می‌برد.

ملکی بیان کرد: وقتی از شهر یاسوج به عنوان پایتخت طبیعت ایران یاد می‌کنیم باید زیرساخت‌های گردشگری را در آن افزایش دهیم که در این چند روز همه مشکلات را به عینه دیدیم و احساس کردیم.

وی گفت: وقتی مردم برای استراحت حتی در سواره‌روها چادر می‌زدند نشان دهنده کمبود بسیاری از زیرساخت‌های گردشگری در شهر یاسوج بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: وقتی مسافران این وضعیت را می‌دیدند شاید دیگر یاسوج را مقصد گردشگری خود قرار ندهند چرا که برای مثال ایستادن دو ساعته در صف‌های طولانی خود مشکلات زیادی را برای آن‌ها ایجاد می‌کرد.

ملکی تصریح کرد: شهری مانند یاسوج باید چندین پارک با خدماتی همانند دست‌شویی‌ها به تعداد زیاد داشته باشد تا این گونه مسافر و گردشگر با مشکل و دردسر مواجه نشود.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد