تاریخ درج خبر : 1392/04/01
کد خبر : ۳۲۱۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

موحد در وزارت دادگستری؛ تاجگردون در سازمان مدیریت

سایت استان: براساس اخبار شنیده شده و بنا به گفته یک منبع آگاه پس از تشکیل کمیته انتصابات برای کمک به جناب آقای روحانی جهت انتخاب وزرا و اعضاء کابینه این کمیته از چهره های مختلف درخواست برنامه کاری نمودند که در این بین برای ریاست سازمان مدیریت از دکتر تاجگردون نماینده گچساران و برای وزارت دادگستری و معاونت پارلمانی ریاست جمهوری از سید محمد موحد نماینده پنج دوره مجلس شورای اسلامی دعوت بعمل آمده است .

203

به نظر میرسد با توجه به سابقه کاری آقای تاجگردون و قرابت حجه الاسلام والمسلمین موحد با آیت الله هاشمی رفسنجانی و سابقه قضایی ایشان و همکار بودن با دکتر روحانی در دوران نمایندگی این دو چهره مطرح سیاسی از شانس بالایی برای ورود به کابینه دولت یازدهم برخوردار باشند . البته تا کنون این دو شخصیت برجسته ننسبت به این مطالب سکوت نموده و تایید یا تکذیبی ننموده اند .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حسن گفت:

  موحدچه ….. تاجگردون وبچسپ

 • سید مهدی گفت:

  مو حد شخصیت دوست داشتنی انسان با تجارب بالا

 • رضا گفت:

  یکی نیست از تاجگردون بپرسه اون زمانی که رییس سازمان مدیریت بودی چی کار کردی برا گچساران.همین اقا اون زمان بودجه راه روستایه خفر سمیرم رو خرج پارک درست کردن برا سی سخت میکرد.به نظر شما این ادم لایق این کار هستش.

 • رضا گفت:

  به موحد بگید که دست بوسه اقای نصیری باشد.چون هر چی دارد از اقای نصیری دارد.

 • رضایی گفت:

  در زمانیکه نام این استان در هیچ جای این کشور شناخته شده نبود و خبر از بی عدالتی های امروز در انتصاب مدیران نبود ، موحد دارای سابقه ایی چون قاضی دادگاه انقلاب ،دادستان کل و … بود حالا که در این سیستم شایسته سالاری برچیده شده باید هم انتظار داشت که افرادی باشند که هنوز تاب و تحمل بزرگ بودن موحد را ندارند

 • خیرخواه گفت:

  تاجگردون، آری. اما با طرح چنین تیترهایی در بارۀ موحد، چون آگاهان از بی پایه بودن و مضحک بودن و من درآوردی بودن آن باخبرند، و در نهایت هم عملی نخواهد شد، فقط اعتبار سایت و اعتماد افکار عمومی را از دست می دهید!

پربازديد