تاریخ درج خبر : 1392/04/01
کد خبر : ۳۲۲۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

روحانی اصلاح‌طلب نیست!

سایت استان: دبیر حزب موتلفه استان در حالی دکتر روحانی را اصلاح طلب نمی داند که همه ی نیروهایی که در کشور و استان تحت لوای اصلاح طلبی فعالیت می کنند و شناخته شده هستند از روحانی حمایت کردند.

اگر که خاتمی را پدر اصلاحات بدانیم، در انتخابات ریاست جمهوری به صورت شفاف از آقای روحانی حمایت کرد در حالی که کاندید حزب موتلفه یعنی دکتر ولایتی جایگاهی بهتر از پنجمی به دست نیاورد.

حزب موتلفه که اکنون انتخابات را باخته است با چنین اظهار نظرهایی و نزدیکی چند نفر از این حزب به هاشمی رفسانجانی و با توجه به شناختی که از این حزب هست، به دنبال سهمی در کابینه آقای روحانی خواهد بود. این در حالی است که شدیدترین انتقادهای این حزب در سالهای گذشته، نه به دولت اصولگرای احمدی نژاد، بلکه متوجه اصلاح طلبان بوده است که سهمی از قدرت نداشته اند.

دانشی دبیر حزب موتلفه در استان با فارس گفتگویی کرده است که در پی می آید.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: چه در سطح کشوری و چه در سطوح استانی حزب مؤتلفه اسلامی خود را موظف به همکاری با دولتی می‌داند که اکنون منتخب اکثریت مردم است.

سید علی‌محمد دانشی اظهار داشت: آقای روحانی در سخنان پس از انتخاب نشان داد که همچنان به مانند سی سال گذشته به مشی اعتدالی پایبند است.

205

وی ادامه داد: در این مدت بیش از سه دهه که کار سیاسی می‌کنم تاکنون با شناختی که از روحانی داشته‌ام تندروی در مواضع ایشان ندیده‌ام.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: پس بنابراین اگر جریانی و یا شخصی انتظار تندروی از رئیس‌جمهور منتخب داشته باشد اشتباه فکر می‌کند.

وی در پاسخ به این سئوال که عده‌ای روحانی را در مجموعه اصلاح‌طلبی خلاصه می‌کنند و اعتقاد دارند وی به صورت کامل در این مجموعه قرار دارد و مشی اصلاح‌طلبی صرف خواهد داشت، افزود: این افراد اشتباه می‌کنند چراکه کاندیدای تخصصی اصلاح‌طلبان در انتخابات آقای دکتر عارف بود.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اگر بخواهیم آقای روحانی را در دسته‌بندی‌های سیاسی هم مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم ایشان عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران است.

این فعال سیاسی اصولگرا تصریح کرد: بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که آقای روحانی نه یک اصلاح‌طلب بلکه یک اصولگرای معتدل است.

دانشی افزود: ولی ما ایشان را در حزب مؤتلفه با عناوین اصلاح طلب و اصولگرا نمی‌شناسیم بلکه فردی ولایتمدار و معتدل است که همواره روحیه اعتدال‌گرایی خود را حفظ کرده است.

وی با بازخوانی انتخابات یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری تصریح کرد: وقتی اصلاح‌طلبان به عیان دیدند که کاندیدای اختصاصی آن‌ها رأی‌آوری چندانی نداشته خود به خود به طرف فردی رفتند که از همه معتدل‌تر است و به همین خاطر اشتباه است که اگر بخواهند روحانی را در دایره اختصاصی خود تعریف کنند.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در حزب مؤتلفه اسلامی برای موفقیت دولت آینده که با شعار تدبیر و امید و خردگرایی متولد شده از هر اقدامی فروگذار نخواهیم کرد.

دانشی به مهم‌ترین خصیصه رئیس‌جمهور منتخب اشاره کرد و افزود: در ولایتمداری آقای روحانی هیچ شبهه‌ای نیست و با داشتن چنین خصیصه‌ای همراه با تدبیر و اعتدال از هم‌اکنون دورنمای موفقیت دولت وی را می‌توان تصور کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    بابا دست بردارید شما با این تفکرات متعصبانتون…توی این هشت سال اصولگراها چیکار کردن که حالا میگی روحانی هم از شماست..

  • lمحمد گفت:

    به شما ربطی ندارد که اصلاح طلب هست یا نیست . مهم ملت هست که انتخابش کردند و دل رهبر نیز شاد شد.

پربازديد