تاریخ درج خبر : 1392/04/01
کد خبر : ۳۲۲۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تعریف و تمجید بزرگواری از احمدی نژاد !

سایت استان: نماینده چهار شهرستان استان در اظهار نظری تازه گفته است: دولتهای نهم و دهم خدمات بزرگی انجام داده است که نباید نادیده گرفته شود.

بزرگواری در این اظهارنظر خدمات عمرانی و فرهنگی دولت را مثال زده است و هیچ صحبتی از اقتصاد به میان نیاورده است و تلویحاً حل مباحث اقتصادی کشور را به دولت آینده حواله داده است.

هر چند در بحث عمرانی، ساخت مسکن مهر یکی از نقاط قوت این دولت به شمار می رود، اما به باور بسیاری از کارشناسان و صاحبنظران در این زمینه، دولت در ایجاد مسکن مهر از استانداردهای اولیه ساخت مسکن نیز پیروی نکرده است و گذشته از مسایل ایمن سازی، بسیاری از مسایل اجتماعی و محیطی را مدنظر قرار نداده است.

208

وی در جمع مردم مسئولان محلی شهرستان بهمئی، با ذکر نمونه هایی از این شهرستان پیشرفت را در دولت عدالت محور به حدی دانسته که باعث برون رفت این شهرستان از محرومیت شده است.

نماینده چهارشهرستان استان به این موضوع اشاره نکرده است که فشارهای اقتصادی که در دولت نهم و دهم به مردم و مخصوصاً مردم محروم و با درآمد پایین آورده است منجر به  انتخاب فرد دیگری از گفتمان دیگر برای ریاست جمهوری شده است.

صحبتهای بزرگواری در گفتگو با ایرنا در پی می آید.

نماینده شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: بی انصافی است که به بهانه پایان دولت نهم و دهم خدمات بزرگ آن نادیده گرفته شود.
حجت الاسلام سید ˈعلی محمد بزرگواری ˈروز پنجشنبه در نشست با مسوولان محلی و تعدادی از مردم شهرستان بهمئی افزود: در تمام نقاط استان کهگیلویه و بویر احمد خدمات عمرانی و فرهنگی زیادی صورت گرفته است.

وی گفت: چهره شهرستان بهمئی در سالهای قبل مثل یک روستا بود ولی با تلاش و فعالیت های چشمگیر دولت عدالت محور از محرومیت در آمده است.

بزرگواری با قدردانی از حماسه حضور مردم در انتخابات 24 خرداد تصریح کرد: ملت ایران برای دین و اطاعت از رهبری در تمام صحنه های انقلاب اسلامی حماسه خلق می کنند.

نماینده شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای در ادامه افزود: اکنون نوبت خلق حماسه اقتصادی است و مجلس شورای اسلامی و دولت با همه وجود تلاش می کنند با همکاری ملت شعار امسال را تحقق ببخشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد