تاریخ درج خبر : 1392/04/01
کد خبر : ۳۲۲۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کوتاه با رئیس جمهور منتخب

سایت استان: صادق دوپیکر

آقای دکتر روحانی! امروز همه چشم و گوشیم تا ببینیم اولین قفلی که کلید تدبیر شما باز می کند چیست؟ حالا که قفل سرمایه اجتماعی را این مردم با کلید مشارکتشان در انتخابات 24 خرداد ماه، باز کرده اند ، توپ توی زمین هموار شماست !

آقای دکتر روحانی! مردم از سرکوب و سرخوردگی به ستوه آمده اند . عزت ، شرافت و آبرو را بار دیگر به ایران و ایرانی باز گردانید .

آقای دکتر روحانی! تحریم های ظالمانه کمر نحیف این مردم را خم کرده اند ، خودتان هم گفته اید: ملت ایران کاری نکرده که مستحق تحریم ها باشد . با قدم گذاشتن در مسیر شفافیت بیشتر و تعامل و احترام متقابل بین ایران و سایر کشورها ، سایه سنگین تحریم ها را از سر این مردم بردارید .

آقای دکتر روحانی! مردم ما درد معیشت دارند ، تورم و گرانی بالاست ، بیکاری بیداد می کند. زمینه را برای رونق اقتصادی فراهم کنید و چرخ های وامانده ی تولید را دوباره به حرکت درآورید. سازمان برنامه و بودجه باید احیا شود تا قطار اقتصاد کشور به مسیر عقلانیت و برنامه ریزی بازگردد. مردم ما شایسته بهترین ها هستند، نگذارید با ادامه یافتن اقتصاد صدقه ای، غرور این مردم بیشتر از این جریحه دار شود .

آقای دکتر روحانی! می دانیم وآگاهیم که حل بعضی مسائل کشور کار رئیس جمهور به تنهایی نیست. اما مردم و دلسوزان انقلاب از ادامه ی حصر بعضی از نیروهای انقلاب گله مندند. با تدبیر و تعامل سازنده زمینه ی رفع حصر این عزیزان را فراهم آورید .

آقای دکتر روحانی! حضور و مشارکت گسترده مردم در این انتخابات فرصت جدیدی را برای تعامل با دنیا به وجود آورده است. چهره ی تخریب شده ی ایران را در اذهان مردم دنیا بار دیگر بازسازی و ترمیم کنید و ما را به جایگاه واقعی مان باز گردانید .

آقای دکتر روحانی! مردم و جوانان از فضای امنیتی به وجود آمده در سالهای اخیر به ستوه آمده اند، افسردگی و نومیدی بیداد می کند، نشاط عمومی در جامعه احساس نمی شود، فضای جامعه را باز کنید و آزادی های قانونی و مشروع را به مردم علی الخصوص جوانان باز گردانید .

آقای دکتر روحانی! انتظار داریم در دولت تدبیر و امید، نگاه ویژه و عملی به مطالبات جوانان،زنان،کارگران و اقشار آسیب پذیر فارغ از همه شعارها فراموش نشود. ودر پایان امیدواریم دولت شما ، دولت شایسته سالاری و قانون گرایی باشد. دولتی که به عقلانیت، مشورت و خرد جمعی متکی باشد و راه خود محوری ، خود شیفتگی، شعار و تصمیمات عجولانه و افراط و تفریط های بی مورد را در پیش نگیرد .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ميناي خسته گفت:

  دوباره می سازمت وطن…
  اگر چه با خشت جان خویش…
  ستون به سقف تو میزنم…
  اگر چه با استخوان خویش…

  ان شاله که دکتر به وعده هاش عمل کنه/
  و یادآوری این وعده ها کاری ضروریه و به جا /

 • دهدشتی گفت:

  اتفاقا دکتر روحانی فقط منتظر خودتون بودند

 • torbat2010 گفت:

  باتشکر و سپاس فراوان از شما دوست عزیز :چنین نکاتی لازم است به دفعات به هرکسی که با این شعارها رای مردم رو جذب خودش کرده یادآوری بشه ؛ چه رئیس جمهور باشه چه هر شخص دیگری که با این شعارها توانسته نظر مردم رو بخودش جلب کنه.فکر نکنم کسی به زیبایی و ظاهر دکتر روحانی رای داده باشه؛دکتر روحانی باید بدونه که چطور منتخب مردم شده و چرا مردم بهش اعتماد کردند پس…….کاملا بجا و ضروریست یادآوری چنین نکاتی به ایشان.مرسی دوست عزیز

 • نياز/مهمان استان شما گفت:

  امیدواریم آقای دکتر خوب کار کند و جواب حضور و مشارکت این مردم را بدهد

پربازديد