تاریخ درج خبر : 1393/05/12
کد خبر : ۳۲۲۸۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: از ابتدای دولت اعتدال 100 جواز تاسیس صنعتی در استان صادر شده است

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید 100 جواز تاسیس صنعتی در کهگیلویه و بویراحمد صادر گردیده است که این امر رشدی مطلوب را نسبت به مدت مشابه در سالهای اخیر را نشان می دهد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه یکی از برنامه ‌ها و رویکردهای اصلی ما در بخش صنعت تکمیل طرح ‌های امکان‌سنجی با مطالعات دقیق از سوی متخصصان است افزود: این فرآیند بر اساس نگاه صادرات محور تولیدات استان انجام می‌شود.

IMG_1442 دیودیده خاطر نشان کرد: برای این تعداد جواز تاسیس، دو هزار و 786 فرصت شغلی با 14 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری پیش بینی شده است.
وی اضافه کرد: بیشترین جواز تاسیس صادر شده در این مدت در بخش های صنایع شیمیایی، کانی های غیر فلزی، محصولات لاستیک و پلاستیک و صنایع غذایی است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر فراهم شدن امکانات لازم برای حضور سرمایه گذاران در استان و بهبود فضای کسب و کار در سطح کشور اظهار کرد: با توجه به وجود همه قابلیت ‌ها و استعدادهای مهم اقتصادی، صنعتی و معدنی در کهگیلویه و بویراحمد به دنبال ارتقاء امکانات و زیرساخت های سرمایه گذاری برای بخش صنعت جهت حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان هستیم.
دیودیده با اشاره به اینکه زیرساخت‌های لازم در شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، شامل آب، برق، گاز، راه ورودی و سایر زیرساخت‌ ها در این شهرک ها جهت استقرار سرمایه ‌گذار فراهم است تصریح کرد: مشوق ‌ها و تخفیف‌ های لازم برای حمایت از سرمایه ‌گذاران و صنعتگران که با انعقاد قرارداد با شرکت شهرک‌ های صنعتی و دریافت زمین، نسبت به احداث واحدهای تولیدی خود اقدام می‌کنند، اعطا می‌شود.
لازم به ذکر است که در استان کهگیلویه و بویراحمد حدود 711 واحد صنعتی درحال فعالیت است و هم اکنون ۴۰۰ طرح صنعتی در این استان با پیشرفت فیزیکی یک تا ۸۵ درصد در دست اجرا است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد