تاریخ درج خبر : 1392/04/01
کد خبر : ۳۲۳۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار:مصرف بی رویه در روز ، التماس در شب/مصرف آب آشامیدنی ختم به باغچه ها می شود

سایت استان: سید حسین صابری در پاسخ به سؤالی در زمینه قطعی‌های مکرر آب در این استان اظهار کرد: من هم به نوبه خود مدیران آب و فاضلاب اعم از شهری و روستایی را زیر فشار می‌گذارم و همواره به آن‌ها تذکرات لازم را می‌دهم.

مسئول ارشد اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که در ارتباط با قطعی آب در نیمه‌های شب هم با من تماس گرفته می‌شود، تصریح کرد: ما مسئولان مجبور به پاسخگویی هستیم خواه این پاسخگویی در موقع روز باشد و خواه در نیمه‌های شب.

صابری مهم‌ترین دلیل قطعی مکرر آب در برخی شهرهای استان را استفاده زیاد مردم دانست و گفت: از آب آشامیدنی نباید در مصارف باغداری و کشاورزی استفاده کرد.

وی افزود: گاها دیده می‌شود که افراد مزارع بزرگ سبزی‌کاری خود را در حیاط‌های خانگی به کشت سبزیجات اختصاص می‌دهند که البته کار خوبی است ولی نباید به وسلیه آب آشامیدنی که حق همه مردم است آن را مشروب کرد.

این مسئول اجرایی تصریح کرد: در فصل تابستان یقینا مصرف مردم بالا می‌رود و باید از چنین اقداماتی جلوگیری شود چرا که آب آشامیدنی مخصوص کارهای ضروری زندگی است نه شستن خودرو و یا آبیاری باغ و جالیز و باغچه‌ها که امروزه به وفور این کارها را می‌بینیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این‌که هر مشکلی در امر آبرسانی به مردم را فوری به مسئولان مرتبط گوشزد می‌کنم، خاطرنشان کرد: امیدوارم توصیه‌ها توسط مردم شریف استان جدی گرفته شود تا خانواده‌ها در این فصل گرم دچار زحمت و سختی نشوند

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد