تاریخ درج خبر : 1391/07/01
کد خبر : ۳۲۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

کدام زارع؛ مسئله این است!

البته اولین باری نیست که متاسفانه سایت ها و خبرگزاری های کشوری به دلیل بی دقتی باعث می شوند تا به راحتی یک جنجال رسانه ای درست بشود.

در ماجرای نامه حمایت نمایندگان از سعید مرتضوی ریاست  سازمان تامین اجتماعی کشور که سر و صدای زیادی را در داخل مجلس و در بین رسانه ها داشت، البته اتفاقی پیش آمد که باعث گمراهی و اشتباه شد.

هر چند در مورد این نامه علی محمد بزرگواری نامه را تائید و امضای خودش را نیز در حمایت از سعید مرتضوی صحه گذاشت اما نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی که هیچگاه نامه را امضا نکرده و حتی نام ایشان در میان امضا کنند گان نبوده به سرعت در سایت های “الف” و “جهان نیوز” و متاسفانه بدون اطلاع در سایت های محلی نام ایشان به عنوان امضا کننده این نامه درج پیدا کرده است.

مثلا در سایت جهان نیوز چنین آمده است”رحیم زارع نماینده بویر احمد معتقدند که اصلا چنین نامه ای را امضا نکرده اما نام آنها در پای این نامه مشاهده می شود و این نامه جعلی است

رحیم زارع دقیقا همان فردی است که امضای او پای نامه حمایت از مرتضوی است و در مجلس در اعتراض به لاریجانی گفت که امضای او جعل شده است،  اما ایشان نماینده آباده در استان فارس است نه نماینده بویراحمد و دنا!!!

چنین اشتباهاتی متاسفانه باعث برداشت های غلط از تفکر نماینده خواهد شد و امید است رسانه ها در کنار سرعت بحث دقت را نیز مد نظر داشته باشند تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

منبع: بویر نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد