تاریخ درج خبر : 1393/05/12
کد خبر : ۳۲۳۶۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

یاری پور: باید دلواپس ناهنجاریهای اجتماعی در بویراحمد باشیم

سایت استان: فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: باید دلواپس اعتیاد و ناهنجاریهای اجتماعی در این شهرستان باشیم.

هوشنگ یاری پور در نشست فرمانداران استان با بیان اینکه 63 درصد جرائم استان کهگیلویه و بویراحمد مربوط به شهرستان بویراحمد است، افزود: زلزله خاموش یعنی اعتیاد اولین مشکل اجتماعی در این شهرستان است که باید در این خصوص کاری جدی و ویژه انجام دهیم.

وی اظهارکرد: مهاجرت شهری و روستایی به سمت شهر یاسوج بعنوان مرکز شهرستان بویراحمد و استان کهگیلویه و بویراحمد زیاد شده استکه خود باعث مشکلاتی خواهد شد.

فرماندار شهرستان بویراحمد در خصوص وضعیت نزاع دسته جمعی در این شهرستان خاطرنشان کرد: 80 درصد نزاع های دسته جمعی این شهرستان ناشی از اختلافات ملکی از جمله منابع طبیعی و امور آب و چشمه هاست.

یاری پور با اشاره به تعطیلات عید فطر و ورود گردشگران و مسافران به شهرستان بویراحمد تصریح کرد: طی تعطیلات عید فطر شاهد سیل جمعیت به سمت شهر یاسوج بوده ایم اما متأسفانه زیرساختهای این شهر جوابگوی نیاز نیست.

وی ادامه داد: در این مدت از تمام ظرفیتهای شهرستان برای خدمات رسانی به مسافران و گردشگران استفاده شده اما کافی نیست.

فرماندار شهرستان بویراحمد بیان کرد: حاشیه‌نشینی بلایی است که گریبانگیر شهرها شده و این پدیده در شهر یاسوج هم مشاهده می شود.

یاری پور عنوان کرد: به دلیل جمعیت زیاد شهر یاسوج نسبت به سایر شهرهای استان بسیاری از معضلات اجتماعی را در مرکز استان و شهر یاسوج داریم.

وی اضافه کرد: بیشترین مشکلی که در خصوص معضلات اجتماعی داریم، موضوع اعتیاد است و عامل بروز بسیاری از ناهنجاری‌ها از جمله طلاق به همین مقوله برمی‌گردد.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد