تاریخ درج خبر : 1393/05/14
کد خبر : ۳۲۴۷۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

شکایت از وضعیت اینترنت مخابرات دهدشت

سایت استان: چند سالی با اشتراک در شرکت های ارائه دهنده اینترنت بی درد سر کارهای اینترنتی خود را با پشتیبانی عالی انجام می دادیم؛ تا این که سال گذشته با تبلیغات وسیع شرکت مخابرات وسوسه شدیم که اشتراکمان را به این شرکت انتقال دهیم؛ به خیال خودمان این شرکت مطمئناً از هر لحاظ بهتر از نمایندگی شرکت هایی است که در سطح شهر وجود دارند. بالاخره آن قدر از بسته های اینترنتی خود تعریف کردند که عطای … شبکه را به لقایش بخشیده و فوراً جهت عقد قرار داد جدید راهی مخابرات شدیم.

اسفند ماه گذشته بسته ای با سرعت 1024 خریدیم و با هزار شوق و ذوق نشستیم پشت رایانه؛ اما غافل از این که این همه تبلیغ همه توخالی از آب درآمد و با این مشکلات روبرو شدیم:
1- سرعت 512 شرکتی که ما استفاده می کردیم خیلی بالاتر از سرعت 1024 مخارات بوده، که ابتدا تعمیرات و ارتقاء خطوط را بهانه می کردند.
2- هنگام دانلود یا باز کردن صفحه ای تا چندین ثانیه مودم از کار می افتاد که آنقدر من برای حل این مشکل مزاحم مهندس رضوی رئیس مرکز تلفن شهید آرانپور دهدشت شدم که دیگه خجالت کشیدم به ایشان مراجعه نمایم؛ چرا که این بنده خدا جلوی روی ما هرچه به استان زنگ می زدند کسی جوابگو تلفن ایشان نبودند. به واحد امور مشترکین هم که مراجعه می کردیم باز هم از استان کسی جوابگو نبودند. با واحد بازرسی هم تماس گرفتیم ولی مشکل به قوت خود باقی است.
3- برای شرکت مخابرات استان در قسمت انتقادات و پیشنهادات پیام گذاشتیم که تماسی با ما گرفته نشد.
4- بدون هماهنگی یا ارسال پیامک رمز ما عوض می شود و خودمان خبر نداریم.
5- به سرعت برق و باد از حجم خریداری شده کسر می شود به گونه ای که از سرعت512 … شبکه با 6 گیک دانلود ما خیلی بیشتر بهره می بردیم.
از 24 اسفند تاکنون (4 ماه ونیم) بیشتر از 20 گیک از حجم خریداری شده کم شده. تا الان هر کدام از دوستان ما که قصد خرید اشتراک از مخابرات بوده اند و با ما مشورت کرده اند، آنان را از این کار منصرف کرده ایم؛ که لازم است شرکت مخابرات برای جذب مشترکین بیشتر به رفع این مشکلات اقدام نماید تا مشتریان خود را از دست ندهد.
سید خیراله الهی دوست

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد