تاریخ درج خبر : 1393/05/13
کد خبر : ۳۲۵۰۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

ریالی موافقتنامه اداری برای دستگاه‌های استان امضا نمی‌شود

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت عدم تکمیل و ثبت فرم ۶ در سامانه کارمند ایران، ریالی موافقتنامه برای دستگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد منعقد و امضا نمی‌شود.

محمدی تبار

به گزارش سایت استان، وحید محمدی‌تبار در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان سختی‌هایی که این روزها مردم مظلوم غزه از جانب صهیونیست‌ها متحمل می‌شوند، اظهار کرد: مردم مسلمان و خداجوی ایران اسلامی بیش از سایر ملل دنیا به فکر هم‌نوعان و هم‌کیشان مسلمان خود در غزه هستند.

این مسئول در استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: به همین خاطر همه باید با هر توانی که داریم، اعم از مادی و معنوی به کمک برادران دینی مظلوم خود در غزه بشتابیم.

مدیرکل تحول اداری استان از مدیران استانی در کهگیلویه و بویراحمد خواست تا بصورت اختیاری و نه اجباری ،حقوق یک روز مردادماه خود را برای کمک به مردم مظلوم و ستمدیده غزه اختصاص دهند.

محمدی‌تبار به رویکرد دولت تدبیر و امید برای اصلاح نظام اداری و عدالت در استخدام‌ها اشاره کرد و افزود: تکریم ارباب رجوع و حفظ حرمت و حقوق شهروندی برنامه‌های مدون و کارشناسی شده‌ای بود که رئیس‌جمهور از همان ابتدا به آن اعتقاد داشتند و سرلوحه برنامه‌های خود قرار دادند.

این مسئول در ادامه از دستگاه‌های اجرایی استان خواست تا در آستانه هفته دولت و جشنواره شهید رجایی آمادگی لازم را داشته باشند، چرا که در هر جشنواره شهید رجایی دستگاه‌های اجرایی با سه اولویت و شاخص امتیازدهی می‌شوند.

محمدی‌تبار در همین خصوص گفت: یکی طرح نظرسنجی که توسط دفتر منابع انسانی انجام و به تهران و معاونت توسعه منابع ریاست جمهوری فرستاده شده و دیگری طرح تکریم ارباب رجوع که بخش میدانی آن انجام گرفته و سایر موارد از جمله ارزیابی عملکرد باید توسط خود دستگاه در سامانه جامع مدیریت عملکرد ثبت شود.

وی گفت: به مدیران و دستگاه‌هایی که نسبت به مکاتبات استانداری بی‌توجی می‌کنند، نمره منفی داده می‌شود و در نتیجه نهایی تأثیر می‌گذارد.

این مسئول در خاتمه گفت: دستگاه‌های اداری موظف به تکمیل فرم ۶ (سامانه جامع کارمند ایران – ثبت اطلاعات پرسنلی دستگاهها و ادارات دولتی ) و ثبت آن در سامانه کارمند هستند و اگر دستگاهی این کار را انجام ندهد حتی یک ریال موافقت‌نامه اعتباری برای آن دستگاه منعقد و امضا نمی‌شود.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سیدعبدالوهاب دست افکن فرزندشهیددست افکن گفت:

    به وجود مدیران جوان ومتعهد ومتخصص همچون دکترمحمدی تبار افتخارمیکنیم

پربازديد