تاریخ درج خبر : 1393/05/14
کد خبر : ۳۲۵۵۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

اجرای حکم خلع ید دو تصرف عدوانی در کبکیان بویراحمد

سایت استان: حکم خلع ید دو تصرف عدوانی در روستاهای بخش کبکیان شهرستان بویراحمد روز دوشنبه اجرا شد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمد در این باره به خبرنگار ایرناگفت: با صدور رای دستگاه قضایی، حصارکشی در یک قطعه زمین منابع ملی در روستای مورسبز به مساحت 20هزار و 18متر مربع با همکاری نیروی انتظامی تخریب شد.

محمدرضا جهان آرا افزود: در قالب حکم خلع ید از یک ملک تصرف عدوانی دیگر ، مزرعه شالیکاری به میزان 12هزار و212 مترمربع نیز با حکم قانون امحا شد.

وی منابع ملی را ثروت ملی و همگانی خواند و گفت: با هرگونه تخریب و تعرض به منابع ملی برخورد قانونی خواهدشد.

جهان آرا اظهارکرد: مردم هرگونه تعرض و سودجویی از زمینهای منابع ملی را به مراجع قانونی گزارش دهند و برای حفظ طبیعت با مجرمان این بخش در کمترین زمان ممکن برخورد قانونی از سوی دستگاه های امنیتی و قضایی صورت خواهد گرفت .

وی گفت: شهرستان بویراحمد دارای 473هزار هکتار زمینهای منابع ملی است و بخش کبگیان در 60کیلومتری یاسوج واقع شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ک.ا.ف گفت:

    جناب اقای مدیرکل وریاست شهرستان اگر راست میگویید ازجاده امامزاده عبدالله ع چیتاب باخودرو گذرکنید دوربین هم نمیخواد نمیخواد پیادهروی کنید حدود4 کیلومتر.فقط باوسیله نقلیه سمت چپ وراست را تا رسیدن بمورگا مدنظر قراربده ببین چه برسر طبیعت ودرختان بلوط وپوشش جنگلی اوردن همتون دروغ میگید

  • ناشناس گفت:

    دستتان دردنکنه اما بروازتنگ پرشکفت سدانحرافی تا بتاری ببین چیزی ازحریم رودخانه مانده تالب رودخانهیکمترنمانده چرادروغ میبافید فقط شالیکاری شهر چیتاب را بررسی کنید تاسیه روی شود هرکه دراو غش باشد

پربازديد