تاریخ درج خبر : 1392/04/02
کد خبر : ۳۲۵۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

آموزش موتور سواری به کارکنان دولت!

سایت استان: استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دوره ضمن خدمت موتورسواری برای کارکنان دولت در این استان خبرداد و اظهارداشت: براساس آمار، تصادف با موتورسیکلت یکی از بیشترین میزان تصادفات در این استان را به خود اختصاص داده است.

120

حسین صابری در ادامه گفت: با توجه به اینکه اغلب راکبان موتورسیکلت کارکنان دولت هستند، دوره ضمن خدمت برای کاهش اینگونه حوادث از سوی آموزش و پژوهش استانداری برگزار می‌شود.

استاندار همچنین با اشاره به تغییر زمان کار ادارات در این استان گفت: انتخاب زمان ۶:۲۰ دقیقه صبح تا ۱۵عصر روزهای شنبه تا چهارشنبه براساس کار کارشناسی بوده است.

وی افزود: شش شهرستان استان در منطقه گرمسیری هستند و انتخاب این زمان برای ورود و خروج کارمندان بر سر کار، با توجه به شدت گرما در این مناطق تعیین شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: طبق قانون هیچ کس حق ندارد حتی یک دقیقه زمان موظفی حضور کارمندان را درادارات کاهش دهد.

وی یادآور شد: کارمندان دولت در این استان تا اواخر شهریور بر اساس زمانبندی جدید بر سر کار خواهند آمد.

صابری در خصوص کارمندان زنی که فرزندان خود را به مهد کودک می برند نیز گفت: این کارمندان می‌توانند با ۱۵دقیقه تاخیر در محل کار خود حاضر شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    “طبق قانون هیچ کس حق ندارد حتی یک دقیقه زمان موظفی حضور کارمندان را درادارات کاهش دهد.” پس 15 دقیقه برای کارمندان زنی که فرزند مهدکودکی دارند طبق کدام قانون است؟

پربازديد