تاریخ درج خبر : 1391/07/01
کد خبر : ۳۲۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

باید بین اصولگرایی و اصولگرایان فرق بگذاریم/اختصاصی

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: باید بین گفتمان اصولگرایی و جریان اصولگرایان فرق بگذاریم.

به گزارش سایت استان حجت‌الاسلام علی سعیدی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه نماینده جدید ولی فقیه در سپاه فتح استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم از گفتمان و حاکمیت کارگزاران یا همان تکنوکرات‌ها و اصلاح‌طلبان عبور کرده و اصولگرایی را برگزیدند.

وی افزود‌: از سال 80 به بعد مردم در قالب انتخابات شوراهای شهر و روستا و مجلس شورای اسلامی به سمت اصولگرایان حرکت و در گام سوم نیز دولت اصولگرا را انتخاب کردند.

سعیدی بیان داشت: از سال 84 به بعد و با روی کار آمدن دولت اصولگرا مردم شاهد دست‌آوردهای زیادی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بودند و موفقیت‌های خوبی نیز کسب شد.

وی بازگشت به شعارهای انقلاب و امام خمینی (ره) را یکی از این دست‌آوردها عنوان کرد و گفت: مردم خواستار این هستند که بین گفتمان اصولگرایی و جریان اصولگرایان فرق بگذاریم.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه اصولگرایی خود دارای مولفه‌ها و معرف‌هایی است، افزود: اصولگرایان باید وحدت خود را حفظ کنند و مردم نیز بر اساس عملکرد آنها تصمیم می‌گیرند.

وی اضافه کرد: گاهی در قالب اصولگرایی شعارهایی داده می‌شود ولی در عمل چیزی نمی‌بینیم که این خیانت به گفتمان اصولگرایی است.

سعیدی از بزرگان و متفکران جریان اصولگرایان خواست برای وحدت و حضور در صحنه‌های مختلف چاره‌اندیشی کنند تا دغدغه‌ای نباشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد