تاریخ درج خبر : 1393/05/14
کد خبر : ۳۲۷۲۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تولید در استان با پایش آماری واحدهای صنعتی و معدنی رونق می گیرد

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پایش آماری واحدهای صنعتی و معدنی استان در راستای تدوین دقیق تر برنامه های راهبردی در زمینه رونق تولید در حال انجام است.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه خدمات مؤثرتر در گرو اجرای طرح پایش واحدهای صنعتی استان خواهد بود افزود: تنها با وجود آمار واقعی است که می توانیم جایگاه واقعی صنعت استان را شناخته و برای آینده برنامه ریزی کنیم.DSC_0080

دیودیده اظهار داشت: پایش آماری با هدف تدوین دقیق تر برنامه های راهبردی در زمینه رونق تولید و توسعه صنعتی استان و دقیق بودن فرآیندهای تصمیم سازی اجرا می شود.
وی با اشاره به همکاری واحدهای تولیدی در اجرای دقیق و سریع این طرح گفت: عدم توجه به اطلاعات واقعی در زمینه تولید و اشتغال می تواند در دراز مدت تبعات زیادی را به دنبال داشته باشد که امیدواریم با کمک واحدهای تولیدی و صنعتی زمینه به روز رسانی اطلاعات لازم محقق شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص روند اجرای طرح گفت: پایش مجدد تعداد واحدهای صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری، میزان اشتغال واحدهای صنعتی، و میزان پیشرفت فیزیکی پروژه‌های صنعتی و معدنی در درست احداث از جمله شاخص های مورد نظر این سازمان در اجرای این طرح است.
دیودیده با تاکید بر وجود مشکلات واحدهای تولیدی مانند کمبود نقدینگی، معوقات بانکی، سرمایه در گردش و مشکلات موجود در تهیه مواد اولیه ابراز داشت: طی اجرای طرح بار دیگر مشکلات واحدهای صنعتی استان مورد پایش قرار میگیرد.
وی خاطر نشان کرد: صنعت در استان کهگیلویه و بویراحمد نوپاست و رشد و بالندگی آن نیاز تلاش و کوششی دوچندان از سوی مردم و مسولین استانی است تا با فراهم آوردن و توسعه زیرساخت های موجود زمینه حضور سرمایه گذاران توانمند داخلی و خارجی و در نهایت بهبود جایگاه صنعتی استان فراهم شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد