تاریخ درج خبر : 1393/05/14
کد خبر : ۳۲۷۳۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

” صورت مسئله را فراموش نکنیم “

سایت استان: شهریار جمالی

ایمان و اعتقاد قلبی به سخن الله “وَقُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا” هدف بلند مدت مسلملنان واقعی را روشن ساخته ،تفکر کسانی که علاوه بر ظاهراسلام به عمق قوانین الهی پی برده و فقاهت را پیشه اصلی خویش انتخاب کردند وساختار حکومتشان برقوانین اسلام ناب محمدی استوار است هنوز برای به ظاهر مسلمانان بی غیرت دنیای کنونی ایران و جهان ناشناخته است چه برسد به حرامزادگان و خاندان صهیونیسم.

متاسفانه گروهی کوته فکر و سطحی نگربه نام روشنفکری واعتدال ،به نام خاتمی و رفسنجانی و دیگرمردان انقلابی ایران ،فضای گزافه گویی های نابخردانه خویش را گرم کرده وبه گونه ای در کارشان موفق بوده اند که جمع کثیری از جوانان و نوجوانان غافل را به کاروان شکست خورده ی تاریخی خویش کشاندند.
درشرایط خطرناک خاورمیانه و به هنگام شنیدن ناله مادر فلسطینی که کودک دلبندش را از دست داده، حمله ی وحشیانه ی داعش به عراق این بازماندگان قاتلین حسین(ع)،کمین تکفیری ها ،سکوت اعراب،گریه سازمان ملل از ناتوانی خویش و هزاران حفره ی بزرگ و کوچک و نقشه های پی درپی برای تضعیف مقاومت ، گروهی از بی خردان ،حساب شده یا حساب نشده ،عمدا یا سهوا چوب به آتش دشمن میریزند و سعی در سست کردن اعتقاد جوانان به اهداف بلند مدت حکومت اسلامی دارند. اختلاس های بزرگ،بی عدالتی ها و تبعیض های آشکار در جامعه ،اوضاع اقتصادی کنونی ،وضعیت اشتغال چهار میلیون ایرانی، نابرابری حقوق شهروندی، نادیده گرفتن قوانین، بالارفتن سن ازدواج جوانان، افزایش طلاق، مشکلات مسکن و خودرو و هزاران مشکل دیگر نباید صورت مسئله و” هدف بلند مدت جامعه ی اسلامی” را زیر سوال ببرد.
کوته فکرانی که خود را روشنفکر معرفی می کنید، آیا خون آشامان داعش ،این درندگان در کالبد انسان را در همسایه غربی ایران که مردم بی گناه را به جرم اعتقادداشتن به سخن محمد (ص) و اهل بیت ایشان از بلندی های کوه به پایین دره پرتاب می کنند تا خوراک لاش خورها شوند را می شناسید یا هنوز جنایات وقیح آنها را نشنیده اید یا ندیده اید؟
آیا حمله به اسلام به نام اسلام و قتل عام و آواره کردن مردم بی گناه که با حمایت غده ی چرکین منطقه همرا ه است را نمی بینید؟ آیا دموکراسی سعودی ها و حقوق بشر غربی ها برای شما مقدس است؟آیا پادشاهی کشورهای عربی و اروپایی دموکراسی است؟واما ، امنیت کنونی ایران اسلامی مدیون چه کسانی است، اسرائیل یا آمریکا و نوچه های آنان داعش وحشی؟چرا قطر و عربستان حکومت های پادشاهی خویش را فراموش کرده اند واز دموکراسی و حق رای مردم سوریه دفاع می کنند؟
کوته فکر عزیز ،آمریکای مدافع حقوق بشر ،حقوق کودکان غرق در خون فلسطینی و کودکان ناقص به دنیا آمده ی عراقی حاصل از جنگ ۲۰۰۳را درکدامین بند قانونشان گذاشته که ما نمیبینیم وتو می بینی؟
کوته فکر محترم هم اکنون که در امن و امان سخن های گزاف و دهن پرکن خویش را خلاف حکومت اسلام و در امنیت کامل در شبکه های اجتماعی فیس بوک ،تانگو ،واتساپ ،وایبرو…میزنی بدان که امنیت ایران در دست جوانان برومندی است که به رفتن باطل و آمدن حق اعتقاد راسخ دارند نه امثال شماکه فقط مشکل پهنای باند ومحدودیت حجم دانلود اینترنت رادلیل حمله به اصل اساس قوانین اسلامی میدانید .

درود خداوند بر کاروان مقاومت ،درود خداوند بر مردان و زنان مقاومت ،درود بر خستگی ناپذیران راه ولایت و درود بر سردار قاسم سلیمانی.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناصر کرامتی گفت:

    واقعا همینطور است جناب شهریاری، امروز از دهان گرگ مظلومیت را میشنویم نه از دهان گوسفند.

  • بیطرف گفت:

    خودت هم فهمیده ای که چه نوشته ای؟؟؟

پربازديد