تاریخ درج خبر : 1393/05/15
کد خبر : ۳۲۷۵۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تایید حکم ریاست دکتر چمن از سوی وزیر بهداشت

سایت استان: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی به استناد مصوبه 747 شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر رضا چمن را به سمت رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر رضا چمن

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی یاسوج

با سلام

پیرو ابلاغ شماره 1180/100 مورخ 1/8/92 و با توجه به مصوبه جلسه 747 مورخ 13/3/93 شورای عالی انقلاب فرهنگی به موجب این ابلاغ به سمت ” رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی یاسوج” منصوب می شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

دکتر سید حسن هاشمی
وزیر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • پزشک هم استانی گفت:

  واقعا آقای دکتر چمن از مفاخر استان ماست و ما که خارج از استان و در برنامه های کشوری حضور ایشون می رسیم و شاهد برنامه ها و فعالیت هاشون هستیم مایه افتخار ماست امیدواریم که همه مردم ما قدرشناس این مدیر لایق و متخصص دولت تدبیر و امید باشند.

 • حسین گفت:

  از رسانه بخاط خبررسانی ممنونیم. الان همه کارمندانی که من اینجا می بینم از شدت خوشحالی هورا و احسنت به این مدیر پرتلاش میگویند افتخار این مدیر افتخار برای مردم استان است

  • ﻣﻨﺘﻘﺪ گفت:

   ﻫﻤﻜﺎﺭاﻥ اﻳﺸﻮﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﻫﻤﺎﻫﻨﮓ و ﻛﺎ رﺑﺪﻭﻥ ﺳﻴﺎﺳﺖ ﺑﺎﺯﻱ ﺭا ﺩﺭ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮﻡ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺑﺮ ﺧﻼﻑ ﺳﺎﻟﻬﺎﻱ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺩﺭ ﭘﻴﺶ ﺑﮕﻴﺮﻧﺪ و ﻓﻘﻄ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺳﻼﻣﺖ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺎﺷﻨﺪ و ﺑﺎ ﻏﻴﺮﺕ اﺯ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻣﻨﻂﻘﻲ ﺣﻤﺎﻳﺖ ﻛﻨﻨﺪ و ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺗﻮﻗﻌﺎﺕﺳﻴﺎﺳﻲ و ﺧﻂﻲ ﻧﺪاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻦ و اﺯ ﻧﻆﻢ و ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺣﻤﺎﻳﺖ ﻛﻨﻦ ﺗﺎ ﺷﺮاﻳﻄ ﺧﻮﺑﻲ ﺑﺮاﻱ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﺁﻳﻨﺪﻩ ﺩﺭ اﻳﻦ ﺑﺨﺶ ﻣﻬﻢ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺣﺎﺻﻞ ﺑﺸﻪ. ﻓﻘﻄ ﺧﻮﺵ اﺳﺘﻘﺒﺎﻟﻲ اﺯ ﻳﻚ ﻣﺪﻳﺮ ﻛﺎﻓﻲ ﻧﻴﺴﺖ.

 • کارمند گفت:

  پرداختن معوقات پرسنل – قطع پارتی بازی و سفارش پذیری- توجه به وضعیت بهداشتی و بهبود وضعیت استان از جمله زحمات رییس دانشگاه در طول اینمدت بوده است. آرزوی پیرزوی بیش از پیش

  • دکتر م. گفت:

   من هم با دوستی موافقم که گفته همکاران ایشون در علوم پزشکی استان باید با کارآمدی وفاداری به ایشون و سیستم و مردم نشون بدهند و اونهم فقط با کار شبانه روزی و بی حاشیه و با پرهیز از خط بازی است. از سایت استان هم بخاطر خبرهای خوشش ممنونیم.

 • مهدی گفت:

  به داشتن رییسی چون دکتر چمن افتخار میکنیم ایشان از سرمایه های استان هستند باتبریک فراوان

  • پذشک خارج از استان گفت:

   شما همکارانشون باید تعهدات حرفه ای و کاری خودتون را به نحو احسن بکار ببندید تا ایشون هم موفق بشه فقط شخص رییس نیست که باید شایسته باشه که قبول داریم شایستگی های آقای دکتر چمن را بلکه همه باید از دل و جان باهاش همکاری کنند مخصوصا تو استانی با اونهمه مشکلات سیاسی و اجتماعی.

 • میرزایی گفت:

  احسنت بر وزیر محترم که با انتخاب شایسته خود موجبات استفاده از خدمات دکتر چمن را برای مردم فراهم نمود

  • محمدی - پزشک گفت:

   باید تشکر کرد از آقای دکتر چمن که حاضر شدند در این شرایط دشوار اونهم تو این استان پردردسر قبول مسولیت کنن در حالیکه همه میدونیم جاهایی خیلی بهتری هم براش وجود داشت.

  • مهدیان گفت:

   واقعاخدمات حوزه بهداشت و درمان استان تحسین برانگیز است دستشان درد نکند

   • معلم گفت:

    باید زحمات بهداشت و درمان را در دیشموک می دیدی که چه خدمات ارزشمندی به مردم ان منطقه محروم شده است تا همیشه ما مردم این منطقه محروم دعاگویتان هستیم حکم جدید رییس دانشگاه هم بهانه ای شد برای عرض تبریک و عرض تشکر از همه دست اندرکاران این عرصه

 • ناشناس گفت:

  ضمن تبریک به دکتر چمن، در این مدت حوزه بهداشت و درمان حرکت های قابل تحسینی انجام شده بالاخص در بحث تحول نظام سلامت که این موفقیت ها قطعا بعد ازلطف خدا مرهون مدیریت ایشان است

پربازديد