تاریخ درج خبر : 1393/05/15
کد خبر : ۳۲۸۰۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

افزایش زمان انتقال بیماران به بیمارستان نگران کننده است

سایت استان: رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش زمان انتقال بیمار به بیمارستان‌های استان ابراز نگرانی کرد.

13921217000548_PhotoA
جلال پوران‌فرد با اشاره به این‌که دو پایگاه جاده‌ای و شهری فوریت‌های پزشکی در شهرستان دنا ایجاد شده، گفت: در چند روز اخیر به دلیل حجم بالای ترافیک، زمان انتقال بیماران به بیمارستان‌ها یک دقیقه افزایش داشته که لازم است پلیس راهنمایی و رانندگی در این خصوص اقدامات و تمهیدات لازم را انجام دهد.
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که زمان انتقال بیمار به مراکز بهداشتی و درمانی در شهر قبلاً پنج دقیقه بوده که در روزهای اخیر به 6,7 دقیقه افزایش پیدا کرده است، تاکید کرد: زمان امدادرسانی در جاده‌ها 6,3 دقیقه بوده که این زمان به 8,7 دقیقه افزایش پیدا کرده است.
پوران‌فرد با ابراز نگرانی از وضعیت ترافیک استان تصریح کرد: در روزهای گذشته در حوزه جاده دسترسی بیمارستان کناررود بشار بیمار قلبی که نیاز به درمان به موقع داشت نزدیک به 35 دقیقه در ترافیک بود که این مشکل باعث ایجاد خطرات برای مردم و مشکل برای مرکز فوریت‌های پزشکی در انتقال به موقع بیماران به بیمارستان شده است.
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در پایان تصریح کرد: امیدواریم سیستم بی‌سیم فراگیر استان فعال شود که به وسیله این بی‌سیم می‌توان با تمام مراکز فوریت‌های پزشکی شهرستان‌ها ارتباط برقرار کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد