تاریخ درج خبر : 1392/04/04
کد خبر : ۳۲۸۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

یوسف وند: تربیت جوانان از وظایف منتظران واقعی ظهور است

سایت استان: رییس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد گفت: فعالیت های فرهنگی در جامعه و به خصوص دانشگاه باید منطبق بر برنامه های عملی آمادگی برای ظهور منجی باشد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، رضا یوسف وند رییس پیام نور استان در نشست فعالان فرهنگی دانشگاه پیام نور در یاسوج ضمن عرض تبریک ایام میلاد امام عصر حضرت حجت (عج) وظایف منتظران واقعی ظهور را تربیت جوانان و الگو بخشی از قرآن و روایات ذکر کرد و تاکید نمود آنچه از روایات و احادیث برمی‌آید شب نیمه شعبان شب بسیار مبارکى است و بعد از شب های قدر، این شب از افضل شبهاست.

یوسف وند بیان داشت: برگزاری برنامه های تقویمی و بدون ریشه فکری نتیجه بخش نبوده و فعالیت ها باید براساس نیاز روز جامعه تعریف شود و بیشتر به مباحث محتوایی این گونه برنامه ها توجه شود.

وی انتظار واقعی را مبارزه با ظلم و ستم برشمرد واظهار داشت: ریشه بسیاری از نا امنی ها و درگیری های جامعه در فرهنگ انتظار و تربیت منتظران ظهور حل خواهد شد.

وی در ادامه گفت: تربیت نسل انقلابی از سال 1341 را علت اصلی قیامی بی نظیر دانست که به تمام دنیا ساطع شد و بعد از عروج ملکوتی امام خمینی (ره) حضرت آیت الله خامنه ای ادامه دهنده راه ایشان بوده و با بصیرت، تقوا و اخلاق تیزبینی بی نظیری راه ایشان را ادامه داده و بیعت با ایشان بیعت با امام راحل و تبعیت از امام زمان است.

یوسف وند در پایان از مدیران فرهنگی مراکز و واحدها خواست برنامه ریزی جامع و کاملی برای آغاز سال تحصیلی آتی انجام دهند و سعی در هدفدار بودن هرچه بهتر این برنامه ها نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد