تاریخ درج خبر : 1393/05/15
کد خبر : ۳۲۸۴۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

یخ در یاسوج توسط افراد سودجود فروخته می‌شود

سایت استان: رئیس اتاق اصناف یاسوج گفت: سازمان صنعت، معدون و تجارت استان وظیفه نظارت بر توزیع یخ در شهر یاسوج را بر عهده دارد.

نادر موسوی در گفتگو با سایت استان، افزود: کارخانه یخ‌سازی زیر مجموعه سازمان تعاون روستایی است اما وظیفه نظارت بر عملکرد و توزیع مناسب آن بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت است.

ث

وی اظهار داشت: متأسفانه به دلیل عدم برنامه‌ریزی شاهد هستم که یخ‌های تولیدی توسط افراد سودجو خریداری و به چندین برابر قیمت در سطح بازار فروخته می‌شود.

موسوی با اشاره به اینکه شاهد افزایش روزافزون خودروهای یخ‌فروش هستیم، تصریح کرد: چون افرادی که یخ می‌فروشند، شناسنامه‌دار نبوده و به صورت سیار فعالیت می‌کنند، اتاق اصناف نمی‌توانند بر آنها نظارتی داشته باشد.

وی افزود: بهترین کاری که ما می‌توانیم در این زمینه داشته باشیم این بود که از طریق شهرداری به عنوان سد معبر با این خودرهای یخ‌فروش سودجو، برخورد کنیم.

رئیس اتاق اصناف یاسوج با بیان اینکه جمعیتی که در تعطیلات عید فطر وارد شهر یاسوج شد، غیرقابل پیش‌بینی و فراتر از انتظار بوده است، بیان داشت: این هجوم جمعیت از یک طرف و نبود زیرساختاهی گردشگری در شهر موجب شد که مشکلاتی برای مردم ایجاد شود.

وی گفت: اگر مردم در زمینه برطرف کردن مشکلات مسافران همت و حمایت نمی‌کردند، وضعیت بدتر می‌شد. ضمن‌آنکه شهر یاسوج از نظر امکانات گردشگری چون هتل و چشمه‌های دستشویی با کمبود شدید مواجه است.

موسوی با شاره به اینکه سرمایه‌گذاران رغبتی برای سرمایه‌گذاری در استان ندارد، افزود: مسئولان استانی به جای فراهم آوردن زمینه لازم در حوزه سرمایه‌گذاری به نوعی به آنها ظلم می‌کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد