تاریخ درج خبر : 1392/04/04
کد خبر : ۳۲۸۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

دغدغه خبرنگاران انعکاس درد و مشکلات جامعه است

سایت استان: مدیر مسئول نشریه محلی ندای ایل با تبریک خلق حماسه ی سیاسی و آگاهانه توسط مردم فهیم استان همزمان به ملت شریف ایران در24 خرداد سال جاری، اظهار داشت: مردم سلحشور در پرتو یکپارچگی و وحدت، توجه به شعار سال رهبری انقلاب و نیز اطلاع رسانی و روشنگری خوب حوزه رسانه و مطبوعات، حماسه سیاسی شگرف و کم نظیری در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخاب دکتر روحانی به عنوان رئیس جمهور اسلامی ایران خلق کردند که نتیجه این حضور پرشکوه موجب حیرت و جلب توجه تمام جهانیان شد.

159357

وی افزود: بر هیچ کس پوشید نیست که اصحاب رسانه به عنوان دیدبان و سربازان همیشه بیدار جبهه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی با پیروی از رهنمود های امام راحل(ره) و رهبری نظام، تمام توان و انرژی خود را بصورت صادقانه و شبانه روزی بمنظور حضور پرشور مردم و انتخاب صحیح و کارآمد متناسب با نام بلند ایران بکار گرفتند.

محمود مومن نسب بر ورود بیش از پیش و همه جانبه خانه مطبوعات به عنوان تنها تشکل صنفی در دفاع از حقوق رسانه و ترویج خدمات و کارکرد های اصحاب رسانه تاکید کرد.

این کارشناس اصحاب رسانه و مطبوعات با اشاره به حدود فعالیت سایت های مجازی، خبرگزاری ها و مطبوعات، بر ضرورت ارتقای شان و جایگاه خبرنگاران به عنوان چشمان بیدار جامعه تصریح نمود و گفت: شایسته است در جامعه مهدوی و منتظر برای خبرنگار به خاطر انتشار خبر محدودیت قایل نشویم، بلکه با تعامل مثبت زمینه برای ایجاد فضای مناسب و مستقل جهت فعالیت با نشاط و صحیح گردش خبری در جامعه فراهم گردد.

مدیر مسئول ندای ایل با تاکید بر اینکه همین خبرنگاران با وجود به نقد کشیدن برخی مدیران، ولی از انعکاس و به تصویر کشیدن فعالیت ها و تلاش های صادقانه آنان هرگز دریغ نکرده اند، بیان داشت: خبرنگار در پوشش اخبار با رعایت مصالح عمومی آزاد است، چرا که دغدغه های عموم خبرنگاران انعکاس درد و مشکلات جامعه میباشد.

وی در ادامه اظهار داشت: به یاری خداوند متعال و تمهیدات قابل قبول، حماسه سیاسی توسط قاطبه مردم به خوبی محقق شد و اکنون باید شاهد تحقق خواست مردم توسط مسئولین برای به ثمر نشستن واقعی حماسه ی اقتصادی مورد تاکید رهبری باشیم که در صورت همکاری مسئولین اصحاب رسانه در این مسیر از هیچ تلاشی فرو گذار نخواند بود.

مومن نسب در پایان ضمن تشکر از دکتر صابری بابت تشکیل جلسات ماهانه و حتی فوق العاده با اصحاب رسانه، تصریح نمود: انتظار می رود مدیریت ارشد استان در نشستی مشترک و اختصاصی با شورای اداری و اصحاب خبر زمینه همکاری، همراهی، انسجام بیش از پیش مسئولان با رسانه ها به منظور گردش درست و به موقع خبر و اطلاع رسانی و استفاده بهینه از ظرفیت های خبرنگاران را فراهم نمایند

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد